خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۳:۰۰

فهميدن سايز انگشتر خيلي راحته!

دانستن سايز انگشتر به خصوص براي خريد هاي آنلاين زيورآلاتي مثل انگشتر، ست و نيم ست، يكي از فاكتورهاي لازم ثبت سفارش است . خب، اگر سايز انگشتر خود را نمي دانيد، لازم نيست نگران باشيد. چرا كه با به كار بردن روش‌هايي بسيار ساده، مي‌توانيد سايز انگشتان خود را تعيين كرده و انگشتر دلخواه خود را به دست نمائيد.

 1. استفاده از نخ دندان:

براي اين كاربه يك قطعه نخ دندان، يك قيچي و يك خط كش نياز داريد! ويژگي خاص نخ دندان اين است كه به سادگي كشيده نشده و اندازه‌ي آن تغيير نمي‌كند. واضح است كه به جاي نخ دندان مي‌توانيد از هر نوع نخ ديگري كه قابليت كشساني نداشته باشد استفاده نمائيد.

فهميدن سايز انگشتر

كافي است قطعه‌ي مناسبي از آن را بريده و دور مفصل انگشت مورد نظر خود بپيچيد. دقت كنيد كه حلقه‌ي ايجاد شده، خيلي آزاد يا خيلي محكم نباشد.

حالا لازم است كه نقطه‌ي تلاقي سر نخ با ميانه‌ي آن را پيدا كرده و نخ را از همان جا برش دهيد.

حالا كافي است كه قطعه‌ي نخ به دست آمده را با دقت روي خط كش قرار داده و سايز انگشت خود را به دست آوريد.

 1. استفاده از نوار كاغذي:

در اين روش به يك برگ كاغذ، يك قيچي، يك ماژيك و يك خط كش نياز داريد. كافي است با استفاده از كاغذ و قيچي يك نوار كاغذي باريك درست كرده و آن را دور بزرگ‌ترين بخش انگشت مورد نظر خود بپيچيد. منظور از بزرگ‌ترين بخش، همان مفصل انگشتان است.

حال، محل تلاقي سر نوار كاغذي و بخش مياني كاغذ را مشخص كرده و با ماژيك علامت بزنيد. قسمت اضافي آن را بريده و كاغذ به دست آمده را با خط كش اندازه بگيريد.

نكته: دقت كنيد كه لازم است تعيين سايز انگشتري از محل مفصل آن انجام گيرد. زيرا در غير اين صورت، انگشتر خريداري شده براي انگشت شما كوچك خواهد بود.

نكته‌ي ديگر: نخ و كاغذ پيچيده شده به دور مفصل انگشت شما نبايد خيلي آزاد يا خيلي محكم باشد.

اگر ست نقره اي كه در فروشگاه اينترنتي نوزده انتخاب كرده ايد شامل انگشتر است، لطفا قبل از نهايي كردن سفارش اين محصول، پس از خواندن راهنماي بالا، سايز آن را به ميليمتر در قسمت توضيحات سفارش در صفحه تسويه بنويسيد يا اگر سايز انگشتر خود را مي دانيد در قسمت توضيحات درج كنيد.

مشاهده زيورآلات و نقره جات در فروشگاه اينترنتي نوزدده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۹:۱۳

خريد هديۀ خاص براي خانم‌ها: سخته، ولي ممكنه!

خانم‌ها  به صورت غريزي، انسان‌هايي صبور و مقاوم بوده‌اند كه در عين زيبايي و ظرافت، پايه‌هاي خانواده و روابط عاطفي را مستحكم نگه داشته و وظايف بسيار مهمي را بر عهده داشته‌اند. مهم‌تر اين كه اغلب اين كارها در سكوت و به دور از جنجال‌هاي رايج دنياي مردان انجام مي‌شده است. شايد به همين خاطر است كه در تمام فرهنگ‌ها، زن و خصوصاً مادر از مقام و منزلت والايي برخوردار است. و باز هم شايد به همين خاطر است كه زن را هسته‌ي اصلي و ستون خانه مي‌دانند.

خودمانيم، ابراز عشق و محبت و قدر داني از اين آفريده هاي صبور و دوست داشتني ضروري است. يكي از بهترين راه‌هاي اظهار علاقه نيز چيزي نيست مگر تهيه‌ي هدايايي خاص و با ارزش. براي خوشحال كردن همسر، مادر، خواهر يا فرزند دختر مي‌توانيد عشق و توجه خود را با هديه‌اي همراه نموده و به آنان تقديم نمائيد.

خوشبختانه دايره انتخاب هديه براي خانم ها بسيار گسترده است. از لوازم آرايشي و بهداشتي گرفته تا زيور آلات متعدد و متنوع، پوشاك، كيف و كفش، لوازم جانبي زيبا، عطرو ادوكلن، و بسياري محصولات ديگر مي‌توانند نظر يك خانم را به خود جلب نمايند.

همان طور كه مي‌دانيد، محصولات چرمي به دليل زيبايي ذاتي چرم و دوام آن همواره مورد علاقه و توجه همگان هستند. تقريبا هيچ خانمي را نمي‌شناسم كه بتواند در مقابل يك كيف چرم زيبا مقاومت كند.

بنابراين، كالاهاي چرمي مي‌توانند يكي از بهترين گزينه‌ها براي هديه دادن به يك خانم باشند. امروزه، محصولات چرمي داراي تنوع بسيار زيادي بوده و مي‌توانيد يك يا چند كالاي چرمي را متناسب با سليقه و بودجه‌ي خود تهيه كرده و به عنوان هديه به عزيزان‌تان تقديم كنيد.مثلا يك كيف پول چرمي زيبا و بادوام مي‌تواند سال‌ها همراه فرد مورد علاقه‌ي شما بوده و خاطره‌ي يك روز خوش را براي او زنده نمايد.

از آن جا كه خانم‌ها به زيورآلات نيز علاقه‌ي بسيار زيادي دارند، مي‌توانيد زيوري انتخاب كنيد و به عنوان نماد عشق يا سپاس خود بر گردن يا دست او بياويزيد. نمادي از عشقي ماندگار به زني كه به نوعي زندگي شما را تحت تأثير قرار داده و تا كنون به شكلي از شما حمايت كرده است.

از طرف ديگر، هديه دادن عطر و لوازم آرايشي و محصولات بهداشتي نيز كاري جذاب بوده و خانم‌ها را شاد مي‌كند. اغلب خانم‌ها با وجود همه‌ي قدرت و توانايي كه در تحمل مشكلات دارند، داراي احساساتي كودكانه هستند.

هديه دادن عطري خوش كه به سليقه‌ي خود شما تهيه شده باشد، مي‌تواند زن محبوب‌تان را دچار شادي زايدالوصفي نمايد. گويي با اين كار به او پيغام مي‌دهيد كه اين عطر را براي تو پسنديدم و خواستم هر لحظه در كنار تو باشم!

چقدر زيبا خواهد بود اگر هداياي خود را با چند شاخه گل همراه كرده و به زن مورد علاقه‌ي خود تقديم نمائيد. زني كه از فرد محبوبش هدايايي ارزشمند دريافت مي‌كند داراي قدرتي دو چندان مي‌گردد. اين زن خواهد توانست پا به پاي شما مسير زندگي را طي كرده و مسائل و مشكلات دنياي پر دغدغه‌ي امروز را تاب آورد.

پيام‌ها و هداياي محبت آميز تنها جنبه‌ي مادي ندارند. بلكه زماني كه شما وقت و بودجه‌ي خود را براي هديه دادن به يك زن اختصاص مي‌دهيد، به او پيغام مي‌دهيد كه فكر و جان شما همراه او است.

بگذاريد مادر، همسر، دختر يا شريك عاطفي بداند كه به او فكر مي‌كنيد و قدر مهرباني و حضور او را مي‌دانيد.

عشق خود را از يكديگر دريغ نكنيد! فرصت‌ها اندك هستند! محبت خود را با يك هديه‌ي زيبا همراه كنيد و آن را در دستان زن مورد علاقه‌ي خود قرار دهيد و شاهد لبخند پر از شوق و نگاه سپاسگزار او باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۱:۴۱

فلز نقره را بشناسيد و با خواص آن آشنا شويد

فلز نقره فلزي ارزشمند است كه از زمان‌هاي قديم و دوران باستان شناخته شده و مورد استفاده قرار مي‌گرفته است.

اين فلز يكي از عناصر فلزي واسطه موجود در جدول تناوبي است كه علامت اختصاري آن Ag بوده و عدد اتمي آن ۴۷ و جرم اتمي اين عنصر ۱۰۷٫۸۶۸۲ است.

فلز نقره

نقره داراي درخشندگي استثنايي است! قدرت انعكاس نور اين فلز بسيار بالا است. به همين دليل هم از آن در ساخت آينه، تلسكوپ، ميكروسكوپ، و سلول‌هاي خورشيدي استفاده مي‌شود. نقره‌ي پرداخت شده، ۹۵ درصد شعاع‌هاي قابل رويت نور را بازتاب مي‌دهد.

نقره جزو پنج فلز نخستيني بود كه در عهد عتيق شناسايي شدند. حدود ۳۰۰۰ سال پيش از ميلاد، بشر آموخت كه نقره را از سرب جدا كند. تعدادي اشياء نقره‌اي پيدا شده‌اند كه قدمت آن‌ها به ۴۰۰۰ سال پيش از ميلاد برمي‌گردد و گمان مي‌شود كه اين فلز در حدود ۵۰۰۰ سال پيش از ميلاد كشف شده باشد.

نقره در طبيعت به صورت خالص هم وجود دارد. همچنين از آلياژ نقره و طلا هم استفاده‌هايي مي‌شود. به علاوه، فلز نقره به صورت تركيباتي با مس، سرب، و روي هم ديده مي‌شود.

نقره‌ي خالص نه تنها براي انسان سمي نيست، بلكه خاصيت ميكروب كشي و ضد باكتريايي دارد. به بيان ديگر مي‌توان آن را براي تزئين مواد غذايي هم مورد استفاده قرار داد. البته برخي نمك‌ها و تركيبات نقره سمي هستند.

فلز نقره بهترين عنصر رساناي الكتريسيته است. درواقع اين فلز به عنوان مقياس و واحد رسانايي باقي فلزات به كار مي‌رود. اگر براي رسانا بودن مقياس ۱۰۰ را در نظر بگيريم، نقره كل ۱۰۰ امتياز را به خود اختصاص مي‌دهد. حال آن كه مس ۹۷ امتياز و طلا ۷۶ امتياز را كسب مي‌كنند. در يك كابل ۲۴۳۸ متري ۲۸٫۳ گرم نقره به كار مي‌رود.

فراوان‌ترين شكل نقره، نقره‌ي استرلينگ است كه داراي ۹۲٫۵ درصد نقره‌ي خالص بوده و باقي آن را فلزات ديگري از قبيل مس تشكيل مي‌دهند.

نقره داراي تورق پذيري بسيار بالايي است. يعني اگر مقدار ۶۵ ميلي گرم از اين فلز تحت فشار قرار بگيرد، سطحي ايجاد مي‌كند كه تا ۱۵۰ برابر نازك‌تر از يك ورق استيل عادي است.

اين فلز بهترين رساناي گرما نيز هست. به همين دليل در ساخت آينه‌هاي اتومبيل هم مورد استفاده قرار مي‌گيرد تا از يخ زدن آن‌ها در زمستان جلوگيري نمايد.

تركيب نقره‌ي يونيزه شده براي بارور كردن ابرهاي باران‌زا و جلوگيري از طوفان نيز به كار مي‌رود.

در مصر باستان و قرون وسطي قيمت نقره بسيار بيش‌تر از طلا بود. اما امروزه ميزان تقاضا براي اين فلز كاهش يافته است. درضمن، منابع و معادن متعددي كشف شده‌اند كه فراواني نقره را افزايش مي‌دهند. علاوه بر اين‌ها روش‌هاي مختلفي ابداع شده‌اند كه ما را قادر مي‌نمايند تا نقره را از ديگر فلزات و عناصر تركيبي استخراج كنيم. به همين خاطر در حال حاضر قيمت اين فلز كم‌تر از طلا است.

اين فلز با اكسيژن و آب تركيب نمي‌شود. دليل سياه شدن نقره در مجاورت هوا اين است كه در تماس با تركيبات سولفور موجود در هوا واكنش نشان مي‌دهد. اين موضوع موجب مي‌گردد كه يك لايه سولفيد سياه بر روي آن ايجاد گردد.

نقره در ساخت ظروف، كالاهاي تزئيني و زيورآلات از جمله گردنبند، دستبند و گوشواره مورد استفاده قرار گرفته و در صنعت تصفيه‌ي آب و هوا نيز كاربرد دارد.

اميد است با كسب اين اطلاعات، قدر و ارزش اين فلز درخشنده را بيش‌تر بشناسيد!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۶:۲۲

راه و روش حل بي آلايش براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره منش حل معمولي براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره نقره فلزي ضد باكتري ميباشد كه در مجاورت اكسيژن و برخي از مواد اكسيد مي شود و لكه دار مي شود . البته مي توانيد با اين آموزش لكه هاي سياه روي زيورآلات نقره و انگشتر نقره را پاك كنيد . 
نقره

زيورآلات نقره سياه گرديده را به چه شكل پاك و سفيد كنيم 
به كار گيري از نقره و زيورآلات نقره اي يك‌سري سالي ميباشد كه مورد اعتنا بخش اعظمي از خانم ها و آقايان قرار گرفته ميباشد . يكي از حياتي ترين معضلاتي كه جواهرات نقره اي با آن مواجه اند سياه شدن آن ها آن‌گاه از يك برهه زماني كوتاه ميباشد . 
انگشتر نقره سياه شده را با اين منش ها سپيد كنيد 1 . پودر اتومبيل لباسشويي يك كاسه ميانگين را با ورق آلومينيوم بپوشانيد و درون آن را با آب داغ مالامال نماييد . يك قاشق غذاخوري پودر لباسشويي را در آب حل نماييد . نقره را به بازه يك دقيقه در آب قرار دهيد و سپس شسته و خشك فرمائيد . 
2 . سس گوجه فرنگي مقداري از سس گوجه را بر روي حوله زده و آن را بر روي نصيب هايي از نقره كه سياه شده است مي ماليم . اگر با اين كار نقره براق نشد بخش هاي سياه را به زمان 15 دقيقه با سس بپوشانيد و آن گاه با يك پارچه قابل انعطاف تميز كرده، شستشو داده و خشك فرماييد . مي توانيد براي منزه كردن درزها از مسواك قابل انعطاف به كار گيري فرماييد . 
3 . نشاسته ذرت خميري از نشاسته ذرت و آب مي تواند درخشش را به نقره هاي شما بازگرداند . اين خمير را با يك پارچه مرطوب بر روي نقره قرار دهيد . فرصت دهيد تا كم آب شود و بعد با يك حوله زمخت آن را پاك نمائيد . 
4 . خميردندان پاره اي خميردندان را روي پارچه اي زده و بر بخش هاي تيره نقره بكشيد . آن گاه بخش هايي كه با خميردندان پاك شده را منزه و كم آب نماييد تا درخشش آن را با چشمان خويش ببينيد . 
روش حل ساده براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره شيوه تميز كردن جواهرات نقره 5 . شيشه تميز كن شيشه پاك كن را روي پارچه يا اين كه مسواكي اسپري كرده و از آن براي پاك كردن نقره استفاده نماييد . با اين فعاليت نقره شما مانند روز اوليه درخشان و براق خواهد شد . 
6 . نرم كننده مو كليه مواد ذكر شده تا اينجا براي درخشان كردن نقره هاي تيره و سياه شده به عمل برده مي شوند . البته براي خودداري از سياه شدن نقره هم مي توانيد پاره اي نرم كننده مو را بر روي نقره منزه ماليده و بگذاريد خشك شود . تمام سعي ما اين بود كه شيوه پاك كردن انگشتر نقره را نيز به شما ياد دهيم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]