خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۶:۱۲

گوشواره نقره ، بخشي دائمي و جدايي ناپذير از شكوه زنانه و لطيفي است كه به پوشاك و آرايش زيباي شما جلوه‌ي خاصي مي‌بخشد. از طرف ديگر بايد گفت، خانم‌ها بنا به نوع سليقه و پوشش خود علاقمند به استفاده از نوع خاصي از گوشواره هستند. شايد باور نكنيد اما امروزه، گوشواره تنها زيور خاص خانم‌ها به حساب نمي‌آيد و برخي آقايان هم به اين جواهر توجه نشان داده‌اند.

با توجه به گوناگوني طرح و مدل گوشواره‌ها، بهتر است بدانيد هر نوع ظاهر، قامت، و چهره‌اي كه داشته باشيد، بي‌ترديد مي‌توانيد گوشواره‌اي بيابيد كه شما را برازنده‌تر و چشمگيرتر نشان دهد. در اين جا به بررسي برخي از محبوب‌ترين مدل‌هاي گوشواره مي‌پردازيم:

گوشواره‌ي ميخي :

اين نوع گوشواره ساختاري ساده و استوار داشته و براي هر نوع چهره‌اي مناسب است. گوشواره‌ي ميخي بدون آن كه بيش از اندازه فاخر به نظر برسد، به ظاهر شما جلوه‌اي ويژه مي‌بخشد. اين جواهر با هر لباسي مناسب بوده و جزو قطعاتي است كه بهتر است حتماً داشته باشيد.

اين مدل گوشواره داراي تنوع زيادي است. از گوشواره‌هاي مرواريد كلاسيك گرفته تا قطعات ريز و كوچك و زيبا كه برازنده‌ي هر چهره و سبكي هستند. امروزه، استفاده از گوشواره‌هاي ميخي لنگه به لنگه و نامتجانس نيز بسيار مرسوم است!

گوشواره‌هاي حلقه‌اي :

در طول دهه‌ي ۶۰ ميلادي اين نوع گوشواره از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار بود. گوشواره‌ي حلقه‌اي هنوز هم زيوري كلاسيك محسوب مي‌شود. اين جواهر به چهره‌ي شما جذابيت خاصي مي‌بخشد و اين امكان را ايجاد مي‌كند كه بي هيچ تلاشي شيك به نظر برسيد. افراد مشهور و بلاگرهاي دنياي مد متفقاً بر اين عقيده هستند كه استفاده از اين گوشواره‌ها مي‌تواند كمي رمز و راز و پيچيدگي را به پوشش شما اضافه نمايد.

امروزه، گوشواره‌هاي حلقه‌اي را كمي باشكوه‌تر و خاص‌تر از يك حلقه‌ي ساده درست مي‌كنند. البته هنوز هم مي‌توانيد آن حلقه‌هاي طلايي كه قاب زيبايي در اطراف گوش‌هاي شما به وجود مي‌آورند را پيدا كرده و از آن‌ها استفاده نمائيد. اما، اين گوشوار انواع ديگري نيز دارد كه برخي از آن‌ها مزين به جواهرات گوناگون بوده و بسيار هم زيبا و درخشان هستند. برخي هم بسيار بزرگ بوده و تا شانه‌ها امتداد پيدا مي‌كنند. بعضي از آن‌ها نيز درواقع اصلاً ديگر حلقه‌اي نيستند. بلكه اشكال هندسي جالب و متنوعي هستند كه جلوه‌ي خاصي دارند.

گوشواره‌ي آويزان :

اين گوشواره‌ها رسمي‌تر از مدل‌هاي پيشين بوده و مناسب اوقاتي هستند كه مي‌خواهيد ظاهري رسمي و فوق العاده داشته باشيد. اين نوع گوشواره داراي طرح‌هاي گوناگوني است كه آويزهاي اشكي، ساده، زنجيري و چلچراغي از آن جمله هستند. گوشوار آويزان ظاهري جذاب و ديدني ايجاد مي‌نمايد.

البته لازم است در انتخاب گوشواره و مخصوصاً گوشواره‌ي آويزان، فرم و حالت چهره‌ي خويش را نيز در نظر داشته باشيد. آويزهاي اشكي و بلند بيش‌تر مناسب چهره‌هاي زاويه‌دار هستند. از طرف ديگر، افرادي كه صورت گردي دارند بهتر است از قطعات باريك و بلند و يا زاويه دار استفاده نمايند تا ظاهر جذاب‌تري داشته باشند.

برخي از گوشواره‌هاي آويزان، بسيار خاص بوده و توجه‌ها را به شما معطوف مي‌كند. اين نوع جواهر، معمولاً بزرگ و طرح‌دار است. مي‌توانيد آن‌ها را با لباس‌هاي ساده‌تر و عادي‌تر همراه نمائيد. اين زيورآلات، گاهي از سنگ‌هاي رنگي و طرح‌هاي گل‌دار و شلوغ بهره گرفته‌اند. بهتر است در هنگام استفاده از اين نوع جواهر، از زيورآلات ديگري استفاده ننمائيد. چون خود آن‌ها به اندازه‌ي كافي جلوه دارند و اگر با گردنبند و اشياء ديگر همراه شوند، جلوه‌ي خود را از دست داده و ظاهر شما را بيش از اندازه شلوغ نشان مي‌دهند.

يكي از روش‌هاي خلاقانه‌ي استفاده از اين جواهرات اين است كه تنها يك لنگه از آن‌ها را به گوش بياويزيد. براي گوش ديگر هم مي‌توانيد از يك گوشواره‌ي ميخي ساده استفاده نمائيد. موهاي خود را به شيوه‌ي زيبايي درست كرده و براي شنيدن تعريف و تمجيد ديگران آماده باشيد!

گوشواره‌هاي گيره‌اي:

اين نوع گوشواره معمولاً مخصوص كساني است كه گوش‌هاي خود را سوراخ نكرده‌اند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۰:۱۱

طرز كوتاه كردن كمربند 

رويه كوتاه كردن كمربند در‌حالتي كه كمربندي كه خريده ايد بلندتر از سايز شماست ميتوانيد به وسيله سمبه اي كه همراه با كمربند تحويل شده ميباشد طبق فرمان العمل ذيل آن را كوتاه و با ميزان كمر خودتان تهيه و تنظيم نماييد 
مقدمه پيچ پشت كمربند را باز نمائيد . 

بعد از آن سگك را به طور بدون نقص از كمربند انقطاع نماييد . 

مقدار كمربند را با بدور كمر خودتان اندازه گرفته و طولاني تر آن را ببريد . 

قسمت بريده گرديده را بر روي كمربند قرار داده و محل مطلوب براي شكاف كردن را معين نمائيد . 


محل معين گرديده را با سمبه رخنه‌ نماييد( اعتنا داشته باشيد كه در ذيل كمربند مطلقا تخته چوبي و يا لاستيك برش قرار دهيد) 

در انتها سگگ را در جاي خود ببنديد 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]