woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۹:۵۶

[caption id="attachment_3607" align="aligncenter" width="800"]تشخيص قاچاق | كالاي قاچاق | بازرگاني ترخيص كارا | ترخيص كالا تجاري | قوانين واردات كالا تشخيص قاچاق | كالاي قاچاق | بازرگاني ترخيص كارا | ترخيص كالا تجاري | قوانين واردات كالا[/caption]

ملاك تشخيص قاچاق يا غيرقاچاق بودن كالاها ي خارجي تجاري موجود در قلمرو گمرك چيست؟

امروزه با مكانيزه شدن گمركات كشور و با استفاده از دستگاه هاي ايكس ري در گمركات مبارزه با قاچاق كالا به شدت افزايش يافته و مرزهاي ورودي كشور براي قاچاقچيان تنگ تر گشته است. اما گاهي ممكن است كالايي به صورت قانوني وارد مبادي گمركي كشور شده باشد ولي در گمرك به دلايل مختلف مانند اشتباهات اظهار كننده يا ترخيص كار گمركي يا اشتباهات موجود در مدارك اظهار كالا ، كالاي تجاري وارده از سوي گمرك به عنوان كالاي قاچاق تلقي شود كه در در اين مطلب شزكت بازگاني ترخيص كارا سعي دارد راهنمايي هايي براي تشخيص قاچاق يا غيرقاچاق بودن كالا هاي خارجي تجاري موجود در قلمرو گمرك را بيان كنيم. و به واردكنندگاني كه كالاي آن ها در گمرك به عنوان كالاي قاچاق ضبط شده است راه حل هاي قانوني ارائه كنيم.

در زير بعضي از موارد را به طور كامل شرح ميدهيم:

گزينه ۱: فقدان يا وجود «اسناد مثبته گمركي» ملاك معتبري براي تلقي يا رفع ظن قاچاق است.

(مدلول ماده ۱۱۷ قانون گمرك)

۱ / ۱- دوم

اسناد مثبته گمركي (موضوع ماده ۱۱۷ قانون گمرك) عمدتا عبارتند از:

- اسناد وصول (پروانه گمركي، پته، قبض درآمد و قبض سپرده).

- قبض خريد كالاي متروكه ، ضبطي قطعيت يافته و بلاصاحب.

۱ / ۲- دوم

اسناد مثبته گمركي خصوصا «پروانه هاي گمركي»، يا «پته گمركي، معرف واردات كالا يا صادرات كالا به قلمرو گمركي يا از قلمرو گمركي به صورت رسمي و انجام تشريفات گمركي است.

۱ / ۳- دوم

ارايه قبض درآمد يا قبض سپرده هرچند در آنها شماره، تاريخ و گمرك محل صدور پروانه قيد مي شود، به تنهايي يا به عبارت ديگر بدون ارايه پروانه گمركي براي رفع ظن قاچاق كفايت نمي كند.

۱ / ۴ - دوم

بايد توجه داشت كه كالاي تجاري فاقد پروانه گمركي يا هر نوع گواهي كه صدور پروانه گمركي را براي آن كالا تأييد مي كند، ممكن است به عنوان قاچاق گمركي تلقي و علاوه بر ضبط، دارنده آن را با پيامدهاي ناشي از جرم قاچاق روبه رو گرداند.

 

۱ / ۵- دوم

هرگز از راه هاي غيرمعمول اقدام به تحويل و نگهداري كالاي تجاري كه پروانه گمركي ندارد يا به طور كلي فاقد «اسناد مثبته گمركي» مي باشد، ننماييد. زيرا اين قبيل كالا ممكن است به عنوان قاچاق تلقي شود.

منطبق با بند «الف» ماده ۱۱۳ قانون گمرك

۱ / ۶- دوم

"اسناد مثبته گمركي" در مورد وارداتي كه با انجام فرآيند تشريفات گمركي از گمرك ترخيص شده است، همان «پروانه گمركي» است كه "برگ سبز" نيز خوانده مي شود.

(ماده ۱۱۷ قانون گمرك)

[av_icon_box position='top' boxed='' icon='1' font='entypo-fontello' title='شركت بازرگاني واردات و صادرات' link='manually,http://tarkhiskara.com/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%86%db%8c/' linktarget='_blank' linkelement='' font_color='' custom_title='' custom_content='' color='' custom_bg='' custom_font='' custom_border='']

خدمات بازرگاني ، ترخيص كالا و ثبت سفارش واردات كالا تخصص ماست

شركت ترخيص كالا و بازرگاني صادرات و وارداتترخيص كارا “در تمام حوزه هاي خدمات بازرگاني، واردات كالا ، صادرات، ترخيص كالا از گمرك و … به ارائه خدمات مي پردازد.

شما مي توانيد براي ثبت سفارش كالا از چين ،  واردات كالا از چين ، واردات از تركيه ، واردات از آلمان , واردات از ايتاليا  واردات از چين و از ساير كشور ها با ما تماس بگيريد.

براي تماس با كارشناسان شركت بازرگاني و ترخيص كارا مي توانيد از طريق شماره هاي زير اقدام فرماييد :

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

[/av_icon_box]

۱ / ۷- دوم

اگر پروانه گمركي از بين رفته باشد، صاحب سند ميتواند از گمرك درخواست كند تا گواهينامه حاكي از مدلول سند به او تسليم شود.

(ماده ۱۵۳ قانون گمرك)

۱ / ۸ - دوم

صدور المثني يا رونوشت يا تصوير گواهي شده از اسناد وصول و ترخيص كالا به طور مطلق ممنوع مي باشد، ولي صدور گواهي نامه حاكي از مدلول سند امكان پذير است.

(مدلول ماده ۱۵۳ قانون گمرك)

۱ / ۹- دوم

اسناد وصول در گمرك عبارتند از: پروانه گمركي، پته، قبض درآمد و قبض سپرده .

۱ / ۱۰- دوم

"گواهينامه مدلول سند" به وسيله گمرك خانه اي كه كالا از آنجا ترخيص شده صادر مي شود و دلالت دارد بر اينكه كالا با انجام تشريفات گمركي قطعي ترخيص شده است.

۱ / ۱۱- دوم

منظور از كالاي خارجي آن است كه هنگام ورود به قلمرو گمركي براي ترخيص از گمرك اظهار مي شود يا كالايي است كه قبلا به عنوان واردات موقت اجازه ورود پيدا كرده و در پايان مهلت ورود موقت براي خروج از قلمرو گمركي به گمرك اظهار مي شود. كالاهاي خارجي كه به عنوان واردات كالا قطعي از گمرك مرخص شده، به عنوان كالاي داخلي تلقي مي شود. (بند «ط» ماده ۱ قانون گمرك)

۱ / ۱۲- دوم

قلمرو گمركي  يك اصطلاح بين المللي است كه به موجب قانون گمرك به آن قسمت از قلمرو كشور گفته مي شود كه در آن قانون امور گمركي اعمال مي شود، يعني همه سرزمين، آب هاي سرزميني، فضاي هوايي كشور غيراز مناطق آزاد يا بنادر آزاد.

شركت ترخيص كارا به عنوان شركت بازرگاني واردات و صادرات با استفاده از ترخيص كاران و حق العمل كار گمركي – كارگزار گمرك – خبره كه در گمركات مختلف كشور مشغول به فعاليت هستند با ارائه خدمات خود به شركت هاي واردات و صادرات و شركت هاي توليدي و بازرگاني در زمينه ي خدمات بازرگاني و امور ترخيص كالا از گمرك و تشريفات گمركي ياري رسانده و در كم ترين زمان كالاها و محموله هاي مختلف را از گمرك ترخيص مي نمايند. همچنين با ارائه مشاوره بازرگاني در زمينه ي صادرات و واردات به تجار آگاهي هاي لازم را داده تا روند واردات به نحو احسنت و بدون مشكل صورت گيرد.

 
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۰۹:۰۳

از چهار هزار سال ق .م،پس از كشف طلا،با كاربرد نقره آشنا بوده مي‌باشد .نقره فلزي مي‌باشد كه مانند طلا و مس به فيس خالص در طبيعت موجود است، ولي بيشترين اندازه آن از سنگ معدن استخراج مي شود . اثر ها كشف گرديده در تپه هاي سيلك كاشان متعلق به هزاره چهارم ق .م،يادآور اين نكته مي باشد كه مردم اين حيطه از ايران با كاربرد اين فلز پالايش و توليد شي ءها سيمين،آشنايي بي نقص داشته اند . ست نقره
منش ساخت براي ساخت ظروف نقره،پس از عيار كردن نقره با مس،نقره را ذوب كرده و داخل قالبيكه نام آن ريچه(ريجه)است مي ريزند . ريچه به صورت دو كاغذ آهني كه يكي از آن‌ها دارنده دو زه در دور و بر آن است،مي باشد . اين دو كاغذ را در نيز چفت كرده و از شكاف بالاي آن نقره مذاب را درون آن مي ريزند تا به چهره شمش درآيد . شمش را توسط دستگاه نورد كه دربرگيرنده دو غلتك سنگين وزن است،به ضخامتهاي موردنياز،نازك مي نمايند . 
روشهاي نقره سازي كه در هم اكنون حاضرمورد به كارگيري قرار ميگيرد عبارتند از: چكش كاري: در اين منش براي توليد ظرف فقط از چكش به كارگيري مي شود .به طور نمونه براي ايجاد كاسه اي با دهانه۳۰سانتيمتر،اندازه ورق نقره را ۶-۵سانتيمتر بيشتر تر مي گيرند و به وسيله چكش آنرا گود مي كنند(فُرو مي گيرند)تا به شكل دلخواه درآيد . 
خمكاري با استعمال از قالب: در اين روش ورق نقره روي قالبهاي مخصوصكشيده و به وسيله ميله اي كه دستگيره چوبي دارد،آنقدر ورق را روي قالب مي كشند تا شكل قالب را به خود بگيرد و بعد از آن آن را از قالب انقطاع مي كنند . 
ريخته گري: ريخته گري ايجاد ظروف به وسيله قالبهايي از جنس نقره،برنج و به خصوص آلومينيوم ميباشد . 
براي نمونه براي ساختن گونه يك گلدان كه جدا روي ظرف نصب مي شود، ابتدا داخل قالب را از ماسه مرطوب پرمي كنند، آن‌گاه نصفه ديگر قالب را روي آن گذارده و فشار مي دهندونقره مذاب را از شكاف،داخل قالب مي ريزند . 
پس از بيرون كردن نقره شكل گرفته،قسمتهايي كه همسان نمي‌باشد را سوهانكاري مي نمايند . 
پرسكاري: در پرسكاري با به كار گيري از يك قالب و دستگاه پرس،نقره را به صورت مسئله نظر درمي آورند كه اكثر براي ظروف تخت به كارگيري مي شود .دستگاه پرس داراي دو قالب منفي ومثبت هست كه با فشار در هم چفت گرديده و نقره را به صورت مورد حيث درمي آورند . 
پس از ساخته شدن ظرف،يك لايه از روي ظزف را مي تراشند،كه به آن چرخكاري گفته مي شود تا ظرف براق شود .چنانچه ظرف دارنده كناره باشد،ابتدا يك زه به دور كناره آن لحيم مي كنند و سپس آنرا براي قلمزني آماده مي نمايند .بازه لحيم كاري ماده اي به نام تنكا(بوراكسB2O3)به قطه مي زنند،تا به خير و خوبي به ظرف متصل شود .در حال حاضر اشخاص چنداني بضاعت و توان ساخت ظروف با راه چكش كاري را ندارند و بيشتر از رويه خمكاري و پرس اين فعاليت را انجام مي دهند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۲۹:۴۳

 نقره در تركيباتش اكثرا بصورت يك ظرفيتي است . لكن اكسيد ، فلوئوريد و سولفيد دو ظرفيتي نقره هم مراعات گرديده مي باشد . ست نقره يك سري از تركيبات اصلي نقره عبارتند از: • نيترات نقره (AgNO_3): تركيبي بي‌رنگ ، زياد محلول ، در اصل سمي و به سادگي به نقره فلزي احيا ميگردد و از آن در تهيه تركيبات نقره ، آئينه هاي نقره ، جوهرها استعمال مي شود . • هيدروكسيد دي آمين نقره Ag(NH_3)_2]OH]: مخلوط كوئورديناسيوني محلول در آب كه به وسيله افزودن هيدروكسيد آمونيوم نيم ست نقره به محلولهاي املاح نقره ، تشكيل مي شود . اين ادغام در اثر ماندن تشكيل ادغام بسيار منفجره نقره فولمينات گرديده را مي دهد . • سيانيد نقره (AgCN): مسئله مصرف بوسيله سيانيد سديم يا اين كه پتاسيم مازاد در آبكاري براي تشكيل يونهاي كمپلكس- Ag(CN)_2و — Ag(CN)_3كه به فلز نقره احيا ميگردند . • كلريد نقره (AgCl): تركيب سفيد نامحلول كه در هيدروكسيد آمونيوم حل گرديده تشكيل يونهاي كمپلكس + Ag(NH_3)_2 مي‌دهد . در عكاسي و هم بعنوان آشكار كننده يونيزاسيون براي اشعه هاي كيهاني، كاربرد داراست . • برميد نقره (ArBr): ادغام نامحلول زرد رنگ واضح كه نسبت به AgCl نامحلولتر هست و عمده در عكاسي به مصرف مي رسد . • يديد نقره (AgI): تركيب نامحلول رنگ زرد رنگ و نامحلولتر از AgBr مي‌باشد و براي تصحيح شرايط ابرها به خواسته بارندگي (Cloud Seading) و در عكاسي كاربرد داراست . • سولفيد نقره (Ag_2S): نامحلولترين نمك نقره ، سياه رنگ و جزو حساس تشكيل دهنده تيرگي ظروف نقره هست . كمپلكس هاي نقره نقره يك ظرفيتي تعداد متعددي از تركيبات پايدار كوئورديناسيوني تشكيل مي دهد . اين تركيبات اكثر اوقات دو كوئوردينانسي بوده، دارنده دو گروه يوني يا مولكولي پيوسته به يك يون مركزي +Ag مانند Ag(CN)_2 مي‌باشند . كمپلكسهاي كوئورديناسي مانند -AgCl_3] 2] هم شناخته شده‌اند و احتمال دارد كمپلكسهاي چهار كوئورديناسي مانند-AgCl_4] 3] در محلولها رخ مي دهد . نقره دو ظرفيتي مي تواند در برابر تجزيه ، بوسيله تشكيل يون +Ag 2 با به كارگيري از تركيبات آلي مانند ارتو_ فنانترولين ، پيريدين و alpha’ ،alpha _ دي پيريديل پايدار شود . يون نقره سه ظرفيتي (+Ag 3) هم با به كارگيري از كمپلكس شدن به وسيله اتيلن دي بي گوايند پايدار مي‌گردد . از طرف ديگر تمامي فلزات ضرب سكه ، يعني مس ، نقره و طلا به سادگي با مواديكه اتمهاي نيتروژن ، گوگرد يا هالوژن براي اتصال با آنان تدارك مي‌كنند، كمپلكس ميشوند (در مقايسه با مواديكه تدارك اكسيژن مي‌نمايند) . بعنوان نمونه كمپلكسهاي نقره با يون هيدروكسيد (در مقايسه با كمپلكسهاي هيدروكسيدروي كه كوئوردينانس‌شونده نيكي با اكسيژن هستند) خيلي استوار نيستند، بنابراين اكسيد نقره در محلولهاي حاذق هيدروكسيد سديم صرفا به مقدار كمي حل مي شود، در حاليكه هيدروكسيد روي با دقت به كوئورديناسيون شدنش با هيدروكسيد ، در آن حل مي‌شود . كاربرد • نقره در اكثر اوقات مصارفش با يك يا تعدادي فلز ، آلياژ شده و بدان چهره مصرف مي شود . مهم ترين مصرف اين فلز در ضرب سكه ميباشد نقره همچنين داراي مصارف معروفي در موضوع جواهر سازي و ظروف نقره و نيز آب نقره مي باشد . • به دليل ناپايداري در پيش‌رو اسيدهايي غير اكسنده به رخ بوته و يا اين كه بقيه وسايل شيميايي مصرف مي شود و گاهي ابزار آلات جراحي ، لحيم نقره و باطريهاي انباره‌اي مقاوم در برابر خوردگي را از نقره تنظيم مي كنند . • در آينه سازي به اندازه دوچندان نقر ه مصرف ميگردد وهمچنين ميزان زيادي نقره براي تهيه نقره هاليدها در عكاسي مصرف مي شود . • رسانايي عالي نقره موجب كاربرد هرچه عمده آن در الكتروتكنيك گرديده است . از آلياژهايي كه در آنها نقره بعنوان جزئي از كل مصرف مي‌شود، مي‌توان ملغمه‌هاي دندانپزشكي و پيستونهاي موتور بلبرينگ را اسم برد . همينطور نقره دارنده خاصيت قارچ‌كشي ميباشد و در مواقعي از آن در فرايندهاي سالمسازي(Sterilization) آب به كار گيري مي گردد . 

نقره از برهه زماني باستان براي بشر شناخته شده بوده مي‌باشد . يك عنصر فلزي، پرارزش، درخشنده و واسطه مي باشد كه در برابر خوردگي مقاومت نشان مي دهد، هر چند در حضور مخلوط هاي گوگرد تيره مي‌گردد . اين عنصر در موقعيت آزاد به رخ تكه اي، سيمي و رسوب هاي رگه اي يافت مي شود . در كاني‌هايي مانند آرژنتين (سولفيد نقره) و نقره شاخي (كلريد نقره) نيز يافت مي شود . نقره عنصري چكش خوار و صورت پذير مي باشد كه مي تواند با عناصر فلزي ديگر مخلوط گرديده و آلياژهاي دوچندان مفيدي بدهد . از آلياژهاي آن در جواهرسازي، اسباب آشپزخانه، سكه و كنتاكت‌هاي الكتريكي استفاده مي‌شود، زيرا نقره رساناي مضاعف كارآمدي براي گرما و الكتريسيته ميباشد . اين ويژگي، نقره را گزينه قابل قبولي براي آب كاري مي‌سازد . نقره دارنده كاربردهاي اكثري است، چه در شرايط خالص چه در موقعيت تركيبي . برميد نقره پودر زرد رنگي مي‌باشد كه در معرض نوروروشنايي تيره مي شود و به حافظه همين خصوصيت به فيس گسترده در لايه‌هاي نازك عكس ها به فعاليت مي‌رود . نيترات نقره كه ماده بلورين سفيد رنگي هست هم چنين خاصيتي دارد . به علاوه در طبي ماده ضدعفوني كننده و ماده بند آورنده خون محسوب مي گردد . كلريد نقره نيز كه بلوري سپيد رنگ مي باشد كاربرد يكساني با برميد نقره دارااست . نقره در ملغمه‌هايي كه براي پر كردن دندان به عمل مي فرآيند و همينطور در لحيم نقره به عمل ميرود . مس، نقره و طلا همگي در يك تيم واسطه قرار گرفته‌اند و به همين ادله داراي شباهت هاي فيزيكي و شيميايي فراواني مي باشند . پر رنگ ترين كاربرد آن‌ها در فناوري در مسئله الكترونيك مي باشد، چون علاوه بر اينكه رساناي خير هستند، غيرفعال نيز ميباشند . به تيتر نمونه در يك كامپيوتر مي‌توان هر سه اين عناصر را به صورت منتخب از مدارهاي والا و كوچك يافت . 

آبكاري نيكل ( پوشش نيكل ): آبكاري نيكل يكي ديگر از آبكاري هاي خوشگل و مالامال كاربرد كه طيف گسترده اي از قطعات را در بر مي گيرد . فلز نيكل و بر همين اساس آبكاري نيكل رنگي سفيد متمايل به زرد رنگ داشته كه زيبايي خاصي به قطعات آبكاري شده با نيكل مي بخشد . آبكاري نيكل فراوان خوشگل ، براق ، رسانا ، لحيم پذير و مقاوم در برابر خوردگي است . شركت قطعه پوشش عمل مهيا ارائه آبكاري نيكل به دو روش اثبات و گردان ، با هر ضخامت و هر مشخصه يه خرده و كيفي ديگر مي‌باشد . همينطور شركت قطعه پوشش كار آماده ارائه مشاوره در زمينه آبكاري نيكل به شما صنعتگران گرامي مي باشد . آبكاري قلع (پوشش قلع ): آبكاري قلع آبكاري قلع يك عدد ديگر از پركاربردترين آبكاري هاي جانور مي باشد . فلز قلع و به تبع آن آبكاري قلع داراي رنگي سپيد مايل به خاكستري مي باشد . آبكاري قلع با توجه به زيبايي ، رسانايي عالي ، لحيم پذيري ، مقاومت مطلوب در برابر خوردگي طيف گسترده اي از توليد ها الكترونيكي از جمله پين ، بردهاي الكتريكي ، مدارهاي الكتريكي و اكثري ديگر از قطعات كه وظيفه رسانايي بر عهده دارا هستند را پايين پوشش خويش قرار داده هست

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۰:۵۰

ست نقره

نيم ست نقره

 برق پرتاب كردن جواهرات نقره در يكسري قدم 
موادي كه در زير معرفي گرديده اند در كليه منزل ها دردست است و به راحتي ميتوانيد با استفاده از آن‌ها جواهرات نقره اي براق داشته باشيد . 
پودر اتومبيل لباسشويي يك كاسه ميانگين را با ورق آلومينيوم بپوشانيد و باطن آن را با آب داغ لبريز فرماييد . يك قاشق غذاخوري پودر لباس شويي را در آب حل فرمائيد . نقره را به برهه زماني يك دقيقه در آب قرار دهيد و آنگاه شسته و كم آب نمائيد . 
سس گوجه خارجي يه خرده از سس گوجه را بر روي حوله زده و آن را بر روي نصيب هايي از نقره كه سياه شده‌است مي ماليم . در صورتي با اين فعاليت نقره درخشان نشد قسمت هاي سياه را به دوران 15 دقيقه با سس بپوشانيد و بعد از آن با يك دست قابل انعطاف منزه كرده , شستشو داده و كم آب فرمائيد . ميتوانيد براي نظافت كردن درزها از مسواك قابل انعطاف استفاده فرماييد . جواهرات نقره 
جواهرات 
روش هايي براي تميزكردن جواهرات نقره 

نشاسته ذرت خميري از نشاسته ذرت و آب ميتواند درخشش را به نقره هاي شما بازگرداند . اين خمير را با يك دست مرطوب بر روي نقره قرار دهيد . مجال دهيد تا كم آب شود و آن گاه با يك حوله چغل آن را منزه نمائيد . 
ژل ضدعفوني كننده دست ژل آنتي باكتريال ضدعفوني كننده دست خير صرفا با ميكروب ها جنگ مي نمايد بلكه جلا دهنده اي فراوان خوب براي نقره است . تعدادي قطره از اين ژل را بر روي پارچه نرمي ريخته و قسمت هاي سياه شده نقره را با آن منزه نماييد . 
خميردندان كمي خميردندان را روي پارچه اي زده و بر قسمت هاي تيره نقره بكشيد . بعد از آن بخش هايي كه با خميردندان پاك شده را منزه و كم آب فرمائيد تا درخشش آن را با چشمان خويش مشاهده كنيد . 
شيشه منزه كن شيشه تميز كن را روي پارچه يا اين كه مسواكي اسپري كرده و از آن براي پاك كردن نقره استفاده نماييد . با اين عمل نقره شما نظير روز اوليه درخشان و براق خواهد شد . 
قابل انعطاف كننده گيسو همه مواد ذكر شده تا اينجا براي درخشان كردن نقره هاي تيره و سياه شده به فعاليت برده مي گردند . ولي براي جلوگيري از سياه شدن نقره هم مي‌توانيد پاره اي قابل انعطاف كننده موي را بر روي نقره پاك ماليده و بگذاريد كم آب شود . 

جواهرات 
همينطور بخوانيد : كليه مطالب و روش هاي مربوط به منزل تكاني جلوگيري از سياه شدن نقره جات با گچ 
گچ براي درخشان ماندن نقره ها و جلوگيري از سياه شدن آنان همينطور مي‌توانيد چندين خودكار گچ را در قفسه يا اين كه كشويي كه آن‌ها‌را محافظت ميكنيد بگذاريد . گچ ها رطوبت را به خويش جذب كرده و از سياه شدن نقره ها جلوگيري مي نمايند . 
موادي كه در زير معرفي گرديده اند در كليه منزل ها در دست است و به راحتي ميتوانيد با استفاده از آن ها نقره هايي براق داشته باشيد . 
پودر اتومبيل لباسشويي يك كاسه ميانگين را با ورق آلومينيوم بپوشانيد و داخل آن را با آب داغ مالامال نماييد . يك قاشق غذاخوري پودرلباسشويي را در آب حل نمائيد . نقره را به مقطع يك دقيقه در آب قرار دهيد و آن‌گاه شسته و كم آب فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۲:۱۶

اثرات مثبت طلا و جواهرات و نقره بر ارگانيسم تن استفاده تزئييني از طلا و جواهرات و نقره براي معالجه بعضا بيماريهاي جسمي و كم عقل مفيد است . 


مبني بر نتايج پژوهش ها محققان , طلا جواهرات , فرايند عمل ارگانيسم تن آدم را تسريع كرده و نقره , بر عكس آرام‌بخش است . 
به متن مجله روسي ( وزگلياد ( طلا و جواهرات مي تواند به رفع بيماريهاي قلبي ياري كرده و فشار خون را ذيل بياورد و نقره فشار خون را بالا مي برد . 
به همين منظور است كه در طب سوزني شرق , براي بخش‌هاي گوناگون تن از سوزن هاي طلا و جواهرات و نقره‌ استفاده مي شود . 
محققان بلاروس سفارش كردند اشخاص دارنده جراحت معده و يا اين كه بيماريهاي ديگر معده , از طلا و جواهرات استفاده نمايند و كساني كه عصبانيت و تند خويي دارا‌هستند , نقره بكار ببرند . 
همينطور سياه شدن رينگ طلا و جواهرات برروي انگشت دست قادر است نماد بيماري مالك آن باشد . 
پزشكان استفاده آلياژ مركب از طلا جواهرات و نقره را سفارش نميكنند و به استفاده مجزاي آنهااعتقاد دارا‌هستند . 
همينطور استفاده طلا و جواهرات براي مردان بعلت تشعشعات طلا و جواهرات زيان آور بوده و براي زنان داراي فايده است و آئين اسلام استفاده از طلا و جواهرات را براي مردان گونه هاي دار مي داند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۴:۵۰

سنگ عقيق به عنوان يكي از اصلي ترين جواهراتي كه در صنعت زيورآلات به خصوص زيورآلات نقره كاربرد فراواني دارد، شناخته مي‌شود. شناخت درست اين نگين به استفاده درست از آن مي‌انجامد.

عقيق نامي است كه به گروه متنوعي از سنگ‌هاي معدني خانواده‌ي كوارتز اطلاق مي‌گردد. سنگ عقيق ابتدا در سواحل و بستر رودخانه‌اي در جزيره‌ي سيسيل يافت شده است.

اين سنگ معمولاً داراي لايه‌ها و رگه‌هايي است كه برخي از آن‌ها تصوير چشم را تداعي مي‌كنند. بعضي از آن‌ها هم رنگارنگ بوده و حاوي فسيل هستند. برخي از انواع عقيق نيز بي‌رنگ بوده و تنها دواير متحد المركزي در خود دارند كه مانند رنگين كمان هستند.

عقيق از نظر تاريخي در صنايع دستي مردمي كه در دوران نوسنگي مي‌زيسته‌اند كشف شده است. اين صنايع دستي به عنوان طلسم شفا بخش مورد استفاده قرار گرفته و جنبه‌ي درماني و تزئيني داشته‌اند.

خريد دستبند نقره , دستبند , نيم ست نقره , خريد نيم ست نقره , خريد ست نقره , سرويس نقره , گوشواره نقره

 

آوازه‌ي مصارف درماني سنگ عقيق مرزهاي يونان باستان و تمدن مصر كهن را درنورديد و به آفريقا، خاور ميانه و روسيه رسيد.

كشور آلمان بين قرن‌هاي ۱۵ تا ۱۹ ميلادي مركز تراش و پرداخت سنگ جهان بود. سنگ عقيق در آن سال‌ها آوازه‌ي خوشي در اين كشور پيدا كرد و تا امروز هم اين آوازه را براي خود حفظ كرده است.

عقيق نسبت به باقي سنگ‌ها داراي تراكم و انسجام كم‌تري است و با امواجي كه فركانس پائين‌تري دارند به لرزه در مي‌آيد. اما اعتقاد بر اين است كه از نظر متافيزيكي تاثيرات تثبيت كننده و تقويت كننده‌ي بالايي دارد. اين سنگ بسيار زيبا و مستحكم است. سنگ عقيق در زمينه‌ي متعادل كردن احساسات، انرژي فيزيكي و ذهني، و هماهنگ كردن عناصر وجودي عملكرد بسيار خوبي دارد.

[caption id="attachment_2662" align="aligncenter" width="800"]رنگ سنگ عقيق رنگ نگين عقيق[/caption]


[button width="full" color="red" link="https://www.noozdah.com/product-category/jewelry/silver/?orderby=date&instock=1" size="big" align="center" font_weight="bold" radius="10"]خريد زيورآلات نقره[/button]


انواع عقيق:

اين سنگ داراي دنياي متنوع و رنگارنگي است. صدها يا بهتر بگويم هزاران نوع سنگ عقيق در جهان وجود دارد. اين سنگ‌ها با گوناگوني رنگ و طرح خود شگفتي و جادو را به دنيا عرضه مي‌كنند.

سنگ عقيق رنگ و طرح متنوع خود را مديون تركيبات مختلف كاني‌ها و لايه‌هايي است كه به صورت كاملاً تصادفي به وجود آمده‌اند.

برخي از انواع اين سنگ به رنگ سبز بوده و بيش‌تر از هندوستان به دست مي‌آيند. بعضي ديگر ساختاري نيمه شفاف دارند كه نوعي تصاوير درخت مانند هم در آن‌ها ديده مي‌شود. برخي ديگر داراي دواير متحدالمركزي هستند كه مركز آن‌ها تيره است. بعضي از انواع عقيق‌ها داراي لايه‌هاي موازي هستند. و....

[caption id="attachment_2663" align="aligncenter" width="800"]خريد زيورآلات نقره زيورآلات نقره[/caption]

همان طور كه قبلاً نيز ذكر شد اين سنگ داراي رنگ‌ها و طرح‌هاي بسيار گوناگوني است. برخي اعتقاد دارند كه به همراه داشتن اين سنگ علاوه بر ايجاد هماهنگي و تعادل در جسم وجان، علامت و نشان خردمندي و استحكام روح و روان است. اين سنگ داراي خاصيت محافظت شخص در برابر انرژي منفي نيز هست. همچنين، استفاده از آن براي زناني كه به تازگي مادر شده‌اند بسيار مؤثر است. اين مادران تازه‌كار معمولاً پس از زايمان دچار افسردگي مي‌شوند اما به كار بردن اين سنگ به آنان كمك مي‌كند تا با اين احساس مبارزه نمايند. تصور بر اين است كه به همراه داشتن اين سنگ به كودكان نوپا كمك مي‌كند كه هر چه سريع‌تر راه رفتن را بياموزند، زمين نخورند و زودتر بزرگ شوند. علاوه بر اين‌ها سنگ عقيق را به نشانه‌ي باروري به نوعروسان نيز هديه مي‌دهند. عقيق مسافرين را نيز از بلاياي راه در امان مي‌دارد.

با توجه به آن چه ذكر شد و با اتكا به باور عمومي، سنگ عقيق سنگي محافظ است كه به همراه داشتن آن براي هر فردي و در هر سني خوب و مناسب است.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۳۳

تميز كردن زيورآلات نقره كار بسيار آساني است. فقط لازم است مواد اوليه‌ي ساده‌اي را در دسترس داشته باشيد. آن‌گاه مي‌توانيد جواهرات نقره‌ ي خود را مانند روز اول تميز و درخشنده كنيد.

قبل از اين كه به روش‌هاي تميز كردن زيورآلات نقره بپردازيم، بايد بدانيد كه براي تميز كردن اشياء نفيس و زيورآلات شكننده يا قديمي بهتر است به افراد متخصص رجوع كنيد تا اين كار را به صورت حرفه‌اي براي شما انجام دهند.

در اين جا ۳ روش مرسوم و ساده براي پاك كردن زيورآلات نقره ذكر مي‌شوند:

 1. استفاده از مايع ظرف‌شويي و آب:

ابتدا يك تكه پارچه‌ي ميكروفيبر تهيه نمائيد. امروزه اين نوع دستمال و پارچه در بازار به راحتي يافت مي‌شود. استفاده از پارچه‌ي ميكروفيبر اين مزيت را دارد كه برعكس حوله و باقي دستمال‌ها زيورآلات نقره‌ي شما را خراش نمي‌دهد. براي تميز كردن نقاط و مناطق كوچك، بهتر است از گوش پاك‌كن استفاده نمائيد.

اگر زيور نقره‌ي شما فقط اندكي كثيف شده باشد مي‌توانيد همين روش را به كار بريد. در ظرفي مناسب قدري آب گرم ريخته و چند قطره مايع ظرفشويي به آن اضافه كنيد. خوب هم بزنيد و بعد دستمال خود را به اين مايع آغشته كرده و با آن نقره را بسابيد.

احتمالاً تصور مي‌كنيد كه بهتر است اين كار را به صورت دوراني انجام دهيد. اما اين طور نيست! چون مالش دوراني موجب مي‌شود كه نقره خط بيوفتد. بهترين روش اين است كه دستمال خود را عقب و جلو ببريد و تمام فلز را برق بياندازيد.

براي تميز كردن زنجير بايد آن را داخل دستمال آغشته به مايع و بين انگشتان خود بگيريد و به آرامي بسابيد.

دقت كنيد كه به طور مداوم از بخش‌هاي تميز دستمال استفاده كنيد تا سياهي قسمت‌هاي پيشين را به بخش‌هاي ديگر انتقال ندهيد.

حتي مي‌توانيد از يك مسواك خيلي نرم هم براي اين كار استفاده كنيد. دقت كنيد كه مسواك بايد خيلي نرم باشد و شما هم آن را به آرامي روي نقره بكشيد.

بايد توجه داشته باشيد كه بعضي از انواع نقره از روي عمد به صورت سايه روشن ساخته مي‌شوند و لازم نيست جزئيات تيره‌ي اين نقره‌ها را سفيد كنيد.

 1. استفاده از جوش شيرين، آب ليمو، روغن زيتون و يا خمير دندان:

اگر زيورآلات نقره شما تيرگي قابل توجهي پيدا كرده است مي‌توانيد از پاك كننده‌هاي جدي‌تري مثل محلول جوش شيرين و آب استفاده نمائيد و مانند مورد فوق قطعه‌ي خود را با آن تميز كنيد.

از طرف ديگر مي‌توانيد نصف فنجان آب ليمو را با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون تركيب كرده و از اين مخلوط استفاده نمائيد.

به علاوه مي‌توانيد براي تميز كردن نقره از خمير دندان هم استفاده كنيد. خمير دندان‌هايي كه جرم دندان را از بين مي‌برند براي اين كار مناسب‌تر هستند. لازم به تذكر است كه اين روش براي پاك كردن زيورآلات نقره‌اي كه مزين به سنگ‌هاي قيمتي يا نيمه قيمتي هستند، مناسب نيست!

در اين روش بايد مقدار اندكي خمير دندان (اندازه‌ي نخود!) را روي قطعه‌ي نقره‌ي خود قرار دهيد. در صورت لزوم بعداً مي‌توانيد از حجم بيش‌تري استفاده كنيد.

حال مي‌توانيد خمير دندان را با انگشت روي نقره ماليده و با يك دستمال ميكروفيبر آن را برق بياندازيد. در اين روش هم مي‌توانيد يك مسواك خيلي نرم را به كار بريد.

سپس زيورآلات نقره خود را زير آب بگيريد و شستشو دهيد تا خمير دندان كاملاً شسته شود.

 1. استفاده از محلول جوش شيرين و نمك در ظرف آلومينيومي:

مي‌توانيد از يك ظرف يك بار مصرف آلومينيومي استفاده كنيد يا داخل ظرفي را با يك ورق فويل بپوشانيد. حال، يك قاشق غذاخوري نمك و يك قاشق غذاخوري جوش شيرين را داخل ظرف ريخته و به آن آب داغ اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا نمك و جوش شيرين كاملاً حل شوند.

بهتر است اين روش را براي زيورآلاتي كه سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي داشته و يا قديمي و شكننده هستند به كار نبريد. چون امكان دارد به آن‌ها آسيب برسد.

به كار بردن اين شيوه، نقره را كاملاً تميز مي‌كند. دقت كنيد كه با اين روش بخش‌هاي قلم خورده و طراحي شده‌ي زيورآلات نقره هم سفيد مي‌شوند.

قطعه‌ي نقره‌ي شما بايد به گونه‌اي داخل ظرف قرار گيرد كه كاملاً با ورق آلومينيومي در تماس باشد. چند دقيقه صبر كنيد. واكنش صورت گرفته در اين روش يك واكنش شيميايي است كه طي آن لكه‌ها به ورق يا ظرف آلويمنيومي منتقل مي‌شوند.

با استفاده از يك انبرك يا چنگال، زيور خود را از محلول بيرون آورده و با يك دستمال نرم، خشك و براق كنيد.

 

نكته:

از تماس قطعات نقره با مواد آرايشي، عطر، اسپري و لوسيون‌هاي بدن جلوگيري نمائيد.

بفرمائيد! ديگر لازم نيست نگران سياه شدن نقره‌هاي خود باشيد. حالا زيورآلات نقره‌ي شما مثل روز اول تميز و درخشان شده‌اند.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۴:۰۰

دانستن سايز انگشتر به خصوص براي خريد هاي آنلاين زيورآلاتي مثل انگشتر، ست و نيم ست، يكي از فاكتورهاي لازم ثبت سفارش است . خب، اگر سايز انگشتر خود را نمي دانيد، لازم نيست نگران باشيد. چرا كه با به كار بردن روش‌هايي بسيار ساده، مي‌توانيد سايز انگشتان خود را تعيين كرده و انگشتر دلخواه خود را به دست نمائيد.

 1. استفاده از نخ دندان:

براي اين كاربه يك قطعه نخ دندان، يك قيچي و يك خط كش نياز داريد! ويژگي خاص نخ دندان اين است كه به سادگي كشيده نشده و اندازه‌ي آن تغيير نمي‌كند. واضح است كه به جاي نخ دندان مي‌توانيد از هر نوع نخ ديگري كه قابليت كشساني نداشته باشد استفاده نمائيد.

[caption id="attachment_3047" align="alignnone" width="600"]فهميدن سايز انگشتر فهميدن سايز انگشتر خيلي راحته![/caption]

كافي است قطعه‌ي مناسبي از آن را بريده و دور مفصل انگشت مورد نظر خود بپيچيد. دقت كنيد كه حلقه‌ي ايجاد شده، خيلي آزاد يا خيلي محكم نباشد.

حالا لازم است كه نقطه‌ي تلاقي سر نخ با ميانه‌ي آن را پيدا كرده و نخ را از همان جا برش دهيد.

حالا كافي است كه قطعه‌ي نخ به دست آمده را با دقت روي خط كش قرار داده و سايز انگشت خود را به دست آوريد.

 1. استفاده از نوار كاغذي:

در اين روش به يك برگ كاغذ، يك قيچي، يك ماژيك و يك خط كش نياز داريد. كافي است با استفاده از كاغذ و قيچي يك نوار كاغذي باريك درست كرده و آن را دور بزرگ‌ترين بخش انگشت مورد نظر خود بپيچيد. منظور از بزرگ‌ترين بخش، همان مفصل انگشتان است.

حال، محل تلاقي سر نوار كاغذي و بخش مياني كاغذ را مشخص كرده و با ماژيك علامت بزنيد. قسمت اضافي آن را بريده و كاغذ به دست آمده را با خط كش اندازه بگيريد.

نكته: دقت كنيد كه لازم است تعيين سايز انگشتري از محل مفصل آن انجام گيرد. زيرا در غير اين صورت، انگشتر خريداري شده براي انگشت شما كوچك خواهد بود.

نكته‌ي ديگر: نخ و كاغذ پيچيده شده به دور مفصل انگشت شما نبايد خيلي آزاد يا خيلي محكم باشد.

اگر ست نقره اي كه در فروشگاه اينترنتي نوزده انتخاب كرده ايد شامل انگشتر است، لطفا قبل از نهايي كردن سفارش اين محصول، پس از خواندن راهنماي بالا، سايز آن را به ميليمتر در قسمت توضيحات سفارش در صفحه تسويه بنويسيد يا اگر سايز انگشتر خود را مي دانيد در قسمت توضيحات درج كنيد.

 

مشاهده زيورآلات و نقره جات در فروشگاه اينترنتي نوزدده

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۶:۱۲

گوشواره نقره ، بخشي دائمي و جدايي ناپذير از شكوه زنانه و لطيفي است كه به پوشاك و آرايش زيباي شما جلوه‌ي خاصي مي‌بخشد. از طرف ديگر بايد گفت، خانم‌ها بنا به نوع سليقه و پوشش خود علاقمند به استفاده از نوع خاصي از گوشواره هستند. شايد باور نكنيد اما امروزه، گوشواره تنها زيور خاص خانم‌ها به حساب نمي‌آيد و برخي آقايان هم به اين جواهر توجه نشان داده‌اند.

با توجه به گوناگوني طرح و مدل گوشواره‌ها، بهتر است بدانيد هر نوع ظاهر، قامت، و چهره‌اي كه داشته باشيد، بي‌ترديد مي‌توانيد گوشواره‌اي بيابيد كه شما را برازنده‌تر و چشمگيرتر نشان دهد. در اين جا به بررسي برخي از محبوب‌ترين مدل‌هاي گوشواره مي‌پردازيم:

گوشواره‌ي ميخي :

اين نوع گوشواره ساختاري ساده و استوار داشته و براي هر نوع چهره‌اي مناسب است. گوشواره‌ي ميخي بدون آن كه بيش از اندازه فاخر به نظر برسد، به ظاهر شما جلوه‌اي ويژه مي‌بخشد. اين جواهر با هر لباسي مناسب بوده و جزو قطعاتي است كه بهتر است حتماً داشته باشيد.

اين مدل گوشواره داراي تنوع زيادي است. از گوشواره‌هاي مرواريد كلاسيك گرفته تا قطعات ريز و كوچك و زيبا كه برازنده‌ي هر چهره و سبكي هستند. امروزه، استفاده از گوشواره‌هاي ميخي لنگه به لنگه و نامتجانس نيز بسيار مرسوم است!

گوشواره‌هاي حلقه‌اي :

در طول دهه‌ي ۶۰ ميلادي اين نوع گوشواره از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار بود. گوشواره‌ي حلقه‌اي هنوز هم زيوري كلاسيك محسوب مي‌شود. اين جواهر به چهره‌ي شما جذابيت خاصي مي‌بخشد و اين امكان را ايجاد مي‌كند كه بي هيچ تلاشي شيك به نظر برسيد. افراد مشهور و بلاگرهاي دنياي مد متفقاً بر اين عقيده هستند كه استفاده از اين گوشواره‌ها مي‌تواند كمي رمز و راز و پيچيدگي را به پوشش شما اضافه نمايد.

امروزه، گوشواره‌هاي حلقه‌اي را كمي باشكوه‌تر و خاص‌تر از يك حلقه‌ي ساده درست مي‌كنند. البته هنوز هم مي‌توانيد آن حلقه‌هاي طلايي كه قاب زيبايي در اطراف گوش‌هاي شما به وجود مي‌آورند را پيدا كرده و از آن‌ها استفاده نمائيد. اما، اين گوشوار انواع ديگري نيز دارد كه برخي از آن‌ها مزين به جواهرات گوناگون بوده و بسيار هم زيبا و درخشان هستند. برخي هم بسيار بزرگ بوده و تا شانه‌ها امتداد پيدا مي‌كنند. بعضي از آن‌ها نيز درواقع اصلاً ديگر حلقه‌اي نيستند. بلكه اشكال هندسي جالب و متنوعي هستند كه جلوه‌ي خاصي دارند.

گوشواره‌ي آويزان :

اين گوشواره‌ها رسمي‌تر از مدل‌هاي پيشين بوده و مناسب اوقاتي هستند كه مي‌خواهيد ظاهري رسمي و فوق العاده داشته باشيد. اين نوع گوشواره داراي طرح‌هاي گوناگوني است كه آويزهاي اشكي، ساده، زنجيري و چلچراغي از آن جمله هستند. گوشوار آويزان ظاهري جذاب و ديدني ايجاد مي‌نمايد.

البته لازم است در انتخاب گوشواره و مخصوصاً گوشواره‌ي آويزان، فرم و حالت چهره‌ي خويش را نيز در نظر داشته باشيد. آويزهاي اشكي و بلند بيش‌تر مناسب چهره‌هاي زاويه‌دار هستند. از طرف ديگر، افرادي كه صورت گردي دارند بهتر است از قطعات باريك و بلند و يا زاويه دار استفاده نمايند تا ظاهر جذاب‌تري داشته باشند.

برخي از گوشواره‌هاي آويزان، بسيار خاص بوده و توجه‌ها را به شما معطوف مي‌كند. اين نوع جواهر، معمولاً بزرگ و طرح‌دار است. مي‌توانيد آن‌ها را با لباس‌هاي ساده‌تر و عادي‌تر همراه نمائيد. اين زيورآلات، گاهي از سنگ‌هاي رنگي و طرح‌هاي گل‌دار و شلوغ بهره گرفته‌اند. بهتر است در هنگام استفاده از اين نوع جواهر، از زيورآلات ديگري استفاده ننمائيد. چون خود آن‌ها به اندازه‌ي كافي جلوه دارند و اگر با گردنبند و اشياء ديگر همراه شوند، جلوه‌ي خود را از دست داده و ظاهر شما را بيش از اندازه شلوغ نشان مي‌دهند.

يكي از روش‌هاي خلاقانه‌ي استفاده از اين جواهرات اين است كه تنها يك لنگه از آن‌ها را به گوش بياويزيد. براي گوش ديگر هم مي‌توانيد از يك گوشواره‌ي ميخي ساده استفاده نمائيد. موهاي خود را به شيوه‌ي زيبايي درست كرده و براي شنيدن تعريف و تمجيد ديگران آماده باشيد!

گوشواره‌هاي گيره‌اي:

اين نوع گوشواره معمولاً مخصوص كساني است كه گوش‌هاي خود را سوراخ نكرده‌اند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۰:۱۱

طرز كوتاه كردن كمربند 

رويه كوتاه كردن كمربند در‌حالتي كه كمربندي كه خريده ايد بلندتر از سايز شماست ميتوانيد به وسيله سمبه اي كه همراه با كمربند تحويل شده ميباشد طبق فرمان العمل ذيل آن را كوتاه و با ميزان كمر خودتان تهيه و تنظيم نماييد 
مقدمه پيچ پشت كمربند را باز نمائيد . 

بعد از آن سگك را به طور بدون نقص از كمربند انقطاع نماييد . 

مقدار كمربند را با بدور كمر خودتان اندازه گرفته و طولاني تر آن را ببريد . 

قسمت بريده گرديده را بر روي كمربند قرار داده و محل مطلوب براي شكاف كردن را معين نمائيد . 


محل معين گرديده را با سمبه رخنه‌ نماييد( اعتنا داشته باشيد كه در ذيل كمربند مطلقا تخته چوبي و يا لاستيك برش قرار دهيد) 

در انتها سگگ را در جاي خود ببنديد 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]