خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۴:۵۰

سنگ عقيق به عنوان يكي از اصلي ترين جواهراتي كه در صنعت زيورآلات به خصوص زيورآلات نقره كاربرد فراواني دارد، شناخته مي‌شود. شناخت درست اين نگين به استفاده درست از آن مي‌انجامد.

عقيق نامي است كه به گروه متنوعي از سنگ‌هاي معدني خانواده‌ي كوارتز اطلاق مي‌گردد. سنگ عقيق ابتدا در سواحل و بستر رودخانه‌اي در جزيره‌ي سيسيل يافت شده است.

اين سنگ معمولاً داراي لايه‌ها و رگه‌هايي است كه برخي از آن‌ها تصوير چشم را تداعي مي‌كنند. بعضي از آن‌ها هم رنگارنگ بوده و حاوي فسيل هستند. برخي از انواع عقيق نيز بي‌رنگ بوده و تنها دواير متحد المركزي در خود دارند كه مانند رنگين كمان هستند.

عقيق از نظر تاريخي در صنايع دستي مردمي كه در دوران نوسنگي مي‌زيسته‌اند كشف شده است. اين صنايع دستي به عنوان طلسم شفا بخش مورد استفاده قرار گرفته و جنبه‌ي درماني و تزئيني داشته‌اند.

خريد دستبند نقره , دستبند , نيم ست نقره , خريد نيم ست نقره , خريد ست نقره , سرويس نقره , گوشواره نقره

 

آوازه‌ي مصارف درماني سنگ عقيق مرزهاي يونان باستان و تمدن مصر كهن را درنورديد و به آفريقا، خاور ميانه و روسيه رسيد.

كشور آلمان بين قرن‌هاي ۱۵ تا ۱۹ ميلادي مركز تراش و پرداخت سنگ جهان بود. سنگ عقيق در آن سال‌ها آوازه‌ي خوشي در اين كشور پيدا كرد و تا امروز هم اين آوازه را براي خود حفظ كرده است.

عقيق نسبت به باقي سنگ‌ها داراي تراكم و انسجام كم‌تري است و با امواجي كه فركانس پائين‌تري دارند به لرزه در مي‌آيد. اما اعتقاد بر اين است كه از نظر متافيزيكي تاثيرات تثبيت كننده و تقويت كننده‌ي بالايي دارد. اين سنگ بسيار زيبا و مستحكم است. سنگ عقيق در زمينه‌ي متعادل كردن احساسات، انرژي فيزيكي و ذهني، و هماهنگ كردن عناصر وجودي عملكرد بسيار خوبي دارد.

[caption id="attachment_2662" align="aligncenter" width="800"]رنگ سنگ عقيق رنگ نگين عقيق[/caption]


[button width="full" color="red" link="https://www.noozdah.com/product-category/jewelry/silver/?orderby=date&instock=1" size="big" align="center" font_weight="bold" radius="10"]خريد زيورآلات نقره[/button]


انواع عقيق:

اين سنگ داراي دنياي متنوع و رنگارنگي است. صدها يا بهتر بگويم هزاران نوع سنگ عقيق در جهان وجود دارد. اين سنگ‌ها با گوناگوني رنگ و طرح خود شگفتي و جادو را به دنيا عرضه مي‌كنند.

سنگ عقيق رنگ و طرح متنوع خود را مديون تركيبات مختلف كاني‌ها و لايه‌هايي است كه به صورت كاملاً تصادفي به وجود آمده‌اند.

برخي از انواع اين سنگ به رنگ سبز بوده و بيش‌تر از هندوستان به دست مي‌آيند. بعضي ديگر ساختاري نيمه شفاف دارند كه نوعي تصاوير درخت مانند هم در آن‌ها ديده مي‌شود. برخي ديگر داراي دواير متحدالمركزي هستند كه مركز آن‌ها تيره است. بعضي از انواع عقيق‌ها داراي لايه‌هاي موازي هستند. و....

[caption id="attachment_2663" align="aligncenter" width="800"]خريد زيورآلات نقره زيورآلات نقره[/caption]

همان طور كه قبلاً نيز ذكر شد اين سنگ داراي رنگ‌ها و طرح‌هاي بسيار گوناگوني است. برخي اعتقاد دارند كه به همراه داشتن اين سنگ علاوه بر ايجاد هماهنگي و تعادل در جسم وجان، علامت و نشان خردمندي و استحكام روح و روان است. اين سنگ داراي خاصيت محافظت شخص در برابر انرژي منفي نيز هست. همچنين، استفاده از آن براي زناني كه به تازگي مادر شده‌اند بسيار مؤثر است. اين مادران تازه‌كار معمولاً پس از زايمان دچار افسردگي مي‌شوند اما به كار بردن اين سنگ به آنان كمك مي‌كند تا با اين احساس مبارزه نمايند. تصور بر اين است كه به همراه داشتن اين سنگ به كودكان نوپا كمك مي‌كند كه هر چه سريع‌تر راه رفتن را بياموزند، زمين نخورند و زودتر بزرگ شوند. علاوه بر اين‌ها سنگ عقيق را به نشانه‌ي باروري به نوعروسان نيز هديه مي‌دهند. عقيق مسافرين را نيز از بلاياي راه در امان مي‌دارد.

با توجه به آن چه ذكر شد و با اتكا به باور عمومي، سنگ عقيق سنگي محافظ است كه به همراه داشتن آن براي هر فردي و در هر سني خوب و مناسب است.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۳۳

تميز كردن زيورآلات نقره كار بسيار آساني است. فقط لازم است مواد اوليه‌ي ساده‌اي را در دسترس داشته باشيد. آن‌گاه مي‌توانيد جواهرات نقره‌ ي خود را مانند روز اول تميز و درخشنده كنيد.

قبل از اين كه به روش‌هاي تميز كردن زيورآلات نقره بپردازيم، بايد بدانيد كه براي تميز كردن اشياء نفيس و زيورآلات شكننده يا قديمي بهتر است به افراد متخصص رجوع كنيد تا اين كار را به صورت حرفه‌اي براي شما انجام دهند.

در اين جا ۳ روش مرسوم و ساده براي پاك كردن زيورآلات نقره ذكر مي‌شوند:

 1. استفاده از مايع ظرف‌شويي و آب:

ابتدا يك تكه پارچه‌ي ميكروفيبر تهيه نمائيد. امروزه اين نوع دستمال و پارچه در بازار به راحتي يافت مي‌شود. استفاده از پارچه‌ي ميكروفيبر اين مزيت را دارد كه برعكس حوله و باقي دستمال‌ها زيورآلات نقره‌ي شما را خراش نمي‌دهد. براي تميز كردن نقاط و مناطق كوچك، بهتر است از گوش پاك‌كن استفاده نمائيد.

اگر زيور نقره‌ي شما فقط اندكي كثيف شده باشد مي‌توانيد همين روش را به كار بريد. در ظرفي مناسب قدري آب گرم ريخته و چند قطره مايع ظرفشويي به آن اضافه كنيد. خوب هم بزنيد و بعد دستمال خود را به اين مايع آغشته كرده و با آن نقره را بسابيد.

احتمالاً تصور مي‌كنيد كه بهتر است اين كار را به صورت دوراني انجام دهيد. اما اين طور نيست! چون مالش دوراني موجب مي‌شود كه نقره خط بيوفتد. بهترين روش اين است كه دستمال خود را عقب و جلو ببريد و تمام فلز را برق بياندازيد.

براي تميز كردن زنجير بايد آن را داخل دستمال آغشته به مايع و بين انگشتان خود بگيريد و به آرامي بسابيد.

دقت كنيد كه به طور مداوم از بخش‌هاي تميز دستمال استفاده كنيد تا سياهي قسمت‌هاي پيشين را به بخش‌هاي ديگر انتقال ندهيد.

حتي مي‌توانيد از يك مسواك خيلي نرم هم براي اين كار استفاده كنيد. دقت كنيد كه مسواك بايد خيلي نرم باشد و شما هم آن را به آرامي روي نقره بكشيد.

بايد توجه داشته باشيد كه بعضي از انواع نقره از روي عمد به صورت سايه روشن ساخته مي‌شوند و لازم نيست جزئيات تيره‌ي اين نقره‌ها را سفيد كنيد.

 1. استفاده از جوش شيرين، آب ليمو، روغن زيتون و يا خمير دندان:

اگر زيورآلات نقره شما تيرگي قابل توجهي پيدا كرده است مي‌توانيد از پاك كننده‌هاي جدي‌تري مثل محلول جوش شيرين و آب استفاده نمائيد و مانند مورد فوق قطعه‌ي خود را با آن تميز كنيد.

از طرف ديگر مي‌توانيد نصف فنجان آب ليمو را با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون تركيب كرده و از اين مخلوط استفاده نمائيد.

به علاوه مي‌توانيد براي تميز كردن نقره از خمير دندان هم استفاده كنيد. خمير دندان‌هايي كه جرم دندان را از بين مي‌برند براي اين كار مناسب‌تر هستند. لازم به تذكر است كه اين روش براي پاك كردن زيورآلات نقره‌اي كه مزين به سنگ‌هاي قيمتي يا نيمه قيمتي هستند، مناسب نيست!

در اين روش بايد مقدار اندكي خمير دندان (اندازه‌ي نخود!) را روي قطعه‌ي نقره‌ي خود قرار دهيد. در صورت لزوم بعداً مي‌توانيد از حجم بيش‌تري استفاده كنيد.

حال مي‌توانيد خمير دندان را با انگشت روي نقره ماليده و با يك دستمال ميكروفيبر آن را برق بياندازيد. در اين روش هم مي‌توانيد يك مسواك خيلي نرم را به كار بريد.

سپس زيورآلات نقره خود را زير آب بگيريد و شستشو دهيد تا خمير دندان كاملاً شسته شود.

 1. استفاده از محلول جوش شيرين و نمك در ظرف آلومينيومي:

مي‌توانيد از يك ظرف يك بار مصرف آلومينيومي استفاده كنيد يا داخل ظرفي را با يك ورق فويل بپوشانيد. حال، يك قاشق غذاخوري نمك و يك قاشق غذاخوري جوش شيرين را داخل ظرف ريخته و به آن آب داغ اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا نمك و جوش شيرين كاملاً حل شوند.

بهتر است اين روش را براي زيورآلاتي كه سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي داشته و يا قديمي و شكننده هستند به كار نبريد. چون امكان دارد به آن‌ها آسيب برسد.

به كار بردن اين شيوه، نقره را كاملاً تميز مي‌كند. دقت كنيد كه با اين روش بخش‌هاي قلم خورده و طراحي شده‌ي زيورآلات نقره هم سفيد مي‌شوند.

قطعه‌ي نقره‌ي شما بايد به گونه‌اي داخل ظرف قرار گيرد كه كاملاً با ورق آلومينيومي در تماس باشد. چند دقيقه صبر كنيد. واكنش صورت گرفته در اين روش يك واكنش شيميايي است كه طي آن لكه‌ها به ورق يا ظرف آلويمنيومي منتقل مي‌شوند.

با استفاده از يك انبرك يا چنگال، زيور خود را از محلول بيرون آورده و با يك دستمال نرم، خشك و براق كنيد.

 

نكته:

از تماس قطعات نقره با مواد آرايشي، عطر، اسپري و لوسيون‌هاي بدن جلوگيري نمائيد.

بفرمائيد! ديگر لازم نيست نگران سياه شدن نقره‌هاي خود باشيد. حالا زيورآلات نقره‌ي شما مثل روز اول تميز و درخشان شده‌اند.

خريد اينترنتي نقره در فروشگاه اينترنتي نوزده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۴:۰۰

دانستن سايز انگشتر به خصوص براي خريد هاي آنلاين زيورآلاتي مثل انگشتر، ست و نيم ست، يكي از فاكتورهاي لازم ثبت سفارش است . خب، اگر سايز انگشتر خود را نمي دانيد، لازم نيست نگران باشيد. چرا كه با به كار بردن روش‌هايي بسيار ساده، مي‌توانيد سايز انگشتان خود را تعيين كرده و انگشتر دلخواه خود را به دست نمائيد.

 1. استفاده از نخ دندان:

براي اين كاربه يك قطعه نخ دندان، يك قيچي و يك خط كش نياز داريد! ويژگي خاص نخ دندان اين است كه به سادگي كشيده نشده و اندازه‌ي آن تغيير نمي‌كند. واضح است كه به جاي نخ دندان مي‌توانيد از هر نوع نخ ديگري كه قابليت كشساني نداشته باشد استفاده نمائيد.

[caption id="attachment_3047" align="alignnone" width="600"]فهميدن سايز انگشتر فهميدن سايز انگشتر خيلي راحته![/caption]

كافي است قطعه‌ي مناسبي از آن را بريده و دور مفصل انگشت مورد نظر خود بپيچيد. دقت كنيد كه حلقه‌ي ايجاد شده، خيلي آزاد يا خيلي محكم نباشد.

حالا لازم است كه نقطه‌ي تلاقي سر نخ با ميانه‌ي آن را پيدا كرده و نخ را از همان جا برش دهيد.

حالا كافي است كه قطعه‌ي نخ به دست آمده را با دقت روي خط كش قرار داده و سايز انگشت خود را به دست آوريد.

 1. استفاده از نوار كاغذي:

در اين روش به يك برگ كاغذ، يك قيچي، يك ماژيك و يك خط كش نياز داريد. كافي است با استفاده از كاغذ و قيچي يك نوار كاغذي باريك درست كرده و آن را دور بزرگ‌ترين بخش انگشت مورد نظر خود بپيچيد. منظور از بزرگ‌ترين بخش، همان مفصل انگشتان است.

حال، محل تلاقي سر نوار كاغذي و بخش مياني كاغذ را مشخص كرده و با ماژيك علامت بزنيد. قسمت اضافي آن را بريده و كاغذ به دست آمده را با خط كش اندازه بگيريد.

نكته: دقت كنيد كه لازم است تعيين سايز انگشتري از محل مفصل آن انجام گيرد. زيرا در غير اين صورت، انگشتر خريداري شده براي انگشت شما كوچك خواهد بود.

نكته‌ي ديگر: نخ و كاغذ پيچيده شده به دور مفصل انگشت شما نبايد خيلي آزاد يا خيلي محكم باشد.

اگر ست نقره اي كه در فروشگاه اينترنتي نوزده انتخاب كرده ايد شامل انگشتر است، لطفا قبل از نهايي كردن سفارش اين محصول، پس از خواندن راهنماي بالا، سايز آن را به ميليمتر در قسمت توضيحات سفارش در صفحه تسويه بنويسيد يا اگر سايز انگشتر خود را مي دانيد در قسمت توضيحات درج كنيد.

 

مشاهده زيورآلات و نقره جات در فروشگاه اينترنتي نوزدده

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۶:۱۲

گوشواره نقره ، بخشي دائمي و جدايي ناپذير از شكوه زنانه و لطيفي است كه به پوشاك و آرايش زيباي شما جلوه‌ي خاصي مي‌بخشد. از طرف ديگر بايد گفت، خانم‌ها بنا به نوع سليقه و پوشش خود علاقمند به استفاده از نوع خاصي از گوشواره هستند. شايد باور نكنيد اما امروزه، گوشواره تنها زيور خاص خانم‌ها به حساب نمي‌آيد و برخي آقايان هم به اين جواهر توجه نشان داده‌اند.

با توجه به گوناگوني طرح و مدل گوشواره‌ها، بهتر است بدانيد هر نوع ظاهر، قامت، و چهره‌اي كه داشته باشيد، بي‌ترديد مي‌توانيد گوشواره‌اي بيابيد كه شما را برازنده‌تر و چشمگيرتر نشان دهد. در اين جا به بررسي برخي از محبوب‌ترين مدل‌هاي گوشواره مي‌پردازيم:

گوشواره‌ي ميخي :

اين نوع گوشواره ساختاري ساده و استوار داشته و براي هر نوع چهره‌اي مناسب است. گوشواره‌ي ميخي بدون آن كه بيش از اندازه فاخر به نظر برسد، به ظاهر شما جلوه‌اي ويژه مي‌بخشد. اين جواهر با هر لباسي مناسب بوده و جزو قطعاتي است كه بهتر است حتماً داشته باشيد.

اين مدل گوشواره داراي تنوع زيادي است. از گوشواره‌هاي مرواريد كلاسيك گرفته تا قطعات ريز و كوچك و زيبا كه برازنده‌ي هر چهره و سبكي هستند. امروزه، استفاده از گوشواره‌هاي ميخي لنگه به لنگه و نامتجانس نيز بسيار مرسوم است!

گوشواره‌هاي حلقه‌اي :

در طول دهه‌ي ۶۰ ميلادي اين نوع گوشواره از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار بود. گوشواره‌ي حلقه‌اي هنوز هم زيوري كلاسيك محسوب مي‌شود. اين جواهر به چهره‌ي شما جذابيت خاصي مي‌بخشد و اين امكان را ايجاد مي‌كند كه بي هيچ تلاشي شيك به نظر برسيد. افراد مشهور و بلاگرهاي دنياي مد متفقاً بر اين عقيده هستند كه استفاده از اين گوشواره‌ها مي‌تواند كمي رمز و راز و پيچيدگي را به پوشش شما اضافه نمايد.

امروزه، گوشواره‌هاي حلقه‌اي را كمي باشكوه‌تر و خاص‌تر از يك حلقه‌ي ساده درست مي‌كنند. البته هنوز هم مي‌توانيد آن حلقه‌هاي طلايي كه قاب زيبايي در اطراف گوش‌هاي شما به وجود مي‌آورند را پيدا كرده و از آن‌ها استفاده نمائيد. اما، اين گوشوار انواع ديگري نيز دارد كه برخي از آن‌ها مزين به جواهرات گوناگون بوده و بسيار هم زيبا و درخشان هستند. برخي هم بسيار بزرگ بوده و تا شانه‌ها امتداد پيدا مي‌كنند. بعضي از آن‌ها نيز درواقع اصلاً ديگر حلقه‌اي نيستند. بلكه اشكال هندسي جالب و متنوعي هستند كه جلوه‌ي خاصي دارند.

گوشواره‌ي آويزان :

اين گوشواره‌ها رسمي‌تر از مدل‌هاي پيشين بوده و مناسب اوقاتي هستند كه مي‌خواهيد ظاهري رسمي و فوق العاده داشته باشيد. اين نوع گوشواره داراي طرح‌هاي گوناگوني است كه آويزهاي اشكي، ساده، زنجيري و چلچراغي از آن جمله هستند. گوشوار آويزان ظاهري جذاب و ديدني ايجاد مي‌نمايد.

البته لازم است در انتخاب گوشواره و مخصوصاً گوشواره‌ي آويزان، فرم و حالت چهره‌ي خويش را نيز در نظر داشته باشيد. آويزهاي اشكي و بلند بيش‌تر مناسب چهره‌هاي زاويه‌دار هستند. از طرف ديگر، افرادي كه صورت گردي دارند بهتر است از قطعات باريك و بلند و يا زاويه دار استفاده نمايند تا ظاهر جذاب‌تري داشته باشند.

برخي از گوشواره‌هاي آويزان، بسيار خاص بوده و توجه‌ها را به شما معطوف مي‌كند. اين نوع جواهر، معمولاً بزرگ و طرح‌دار است. مي‌توانيد آن‌ها را با لباس‌هاي ساده‌تر و عادي‌تر همراه نمائيد. اين زيورآلات، گاهي از سنگ‌هاي رنگي و طرح‌هاي گل‌دار و شلوغ بهره گرفته‌اند. بهتر است در هنگام استفاده از اين نوع جواهر، از زيورآلات ديگري استفاده ننمائيد. چون خود آن‌ها به اندازه‌ي كافي جلوه دارند و اگر با گردنبند و اشياء ديگر همراه شوند، جلوه‌ي خود را از دست داده و ظاهر شما را بيش از اندازه شلوغ نشان مي‌دهند.

يكي از روش‌هاي خلاقانه‌ي استفاده از اين جواهرات اين است كه تنها يك لنگه از آن‌ها را به گوش بياويزيد. براي گوش ديگر هم مي‌توانيد از يك گوشواره‌ي ميخي ساده استفاده نمائيد. موهاي خود را به شيوه‌ي زيبايي درست كرده و براي شنيدن تعريف و تمجيد ديگران آماده باشيد!

گوشواره‌هاي گيره‌اي:

اين نوع گوشواره معمولاً مخصوص كساني است كه گوش‌هاي خود را سوراخ نكرده‌اند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۰:۱۱

طرز كوتاه كردن كمربند 

رويه كوتاه كردن كمربند در‌حالتي كه كمربندي كه خريده ايد بلندتر از سايز شماست ميتوانيد به وسيله سمبه اي كه همراه با كمربند تحويل شده ميباشد طبق فرمان العمل ذيل آن را كوتاه و با ميزان كمر خودتان تهيه و تنظيم نماييد 
مقدمه پيچ پشت كمربند را باز نمائيد . 

بعد از آن سگك را به طور بدون نقص از كمربند انقطاع نماييد . 

مقدار كمربند را با بدور كمر خودتان اندازه گرفته و طولاني تر آن را ببريد . 

قسمت بريده گرديده را بر روي كمربند قرار داده و محل مطلوب براي شكاف كردن را معين نمائيد . 


محل معين گرديده را با سمبه رخنه‌ نماييد( اعتنا داشته باشيد كه در ذيل كمربند مطلقا تخته چوبي و يا لاستيك برش قرار دهيد) 

در انتها سگگ را در جاي خود ببنديد 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۳:۰۰

فهميدن سايز انگشتر خيلي راحته!

دانستن سايز انگشتر به خصوص براي خريد هاي آنلاين زيورآلاتي مثل انگشتر، ست و نيم ست، يكي از فاكتورهاي لازم ثبت سفارش است . خب، اگر سايز انگشتر خود را نمي دانيد، لازم نيست نگران باشيد. چرا كه با به كار بردن روش‌هايي بسيار ساده، مي‌توانيد سايز انگشتان خود را تعيين كرده و انگشتر دلخواه خود را به دست نمائيد.

 1. استفاده از نخ دندان:

براي اين كاربه يك قطعه نخ دندان، يك قيچي و يك خط كش نياز داريد! ويژگي خاص نخ دندان اين است كه به سادگي كشيده نشده و اندازه‌ي آن تغيير نمي‌كند. واضح است كه به جاي نخ دندان مي‌توانيد از هر نوع نخ ديگري كه قابليت كشساني نداشته باشد استفاده نمائيد.

فهميدن سايز انگشتر

كافي است قطعه‌ي مناسبي از آن را بريده و دور مفصل انگشت مورد نظر خود بپيچيد. دقت كنيد كه حلقه‌ي ايجاد شده، خيلي آزاد يا خيلي محكم نباشد.

حالا لازم است كه نقطه‌ي تلاقي سر نخ با ميانه‌ي آن را پيدا كرده و نخ را از همان جا برش دهيد.

حالا كافي است كه قطعه‌ي نخ به دست آمده را با دقت روي خط كش قرار داده و سايز انگشت خود را به دست آوريد.

 1. استفاده از نوار كاغذي:

در اين روش به يك برگ كاغذ، يك قيچي، يك ماژيك و يك خط كش نياز داريد. كافي است با استفاده از كاغذ و قيچي يك نوار كاغذي باريك درست كرده و آن را دور بزرگ‌ترين بخش انگشت مورد نظر خود بپيچيد. منظور از بزرگ‌ترين بخش، همان مفصل انگشتان است.

حال، محل تلاقي سر نوار كاغذي و بخش مياني كاغذ را مشخص كرده و با ماژيك علامت بزنيد. قسمت اضافي آن را بريده و كاغذ به دست آمده را با خط كش اندازه بگيريد.

نكته: دقت كنيد كه لازم است تعيين سايز انگشتري از محل مفصل آن انجام گيرد. زيرا در غير اين صورت، انگشتر خريداري شده براي انگشت شما كوچك خواهد بود.

نكته‌ي ديگر: نخ و كاغذ پيچيده شده به دور مفصل انگشت شما نبايد خيلي آزاد يا خيلي محكم باشد.

اگر ست نقره اي كه در فروشگاه اينترنتي نوزده انتخاب كرده ايد شامل انگشتر است، لطفا قبل از نهايي كردن سفارش اين محصول، پس از خواندن راهنماي بالا، سايز آن را به ميليمتر در قسمت توضيحات سفارش در صفحه تسويه بنويسيد يا اگر سايز انگشتر خود را مي دانيد در قسمت توضيحات درج كنيد.

مشاهده زيورآلات و نقره جات در فروشگاه اينترنتي نوزدده

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۹:۱۳

خريد هديۀ خاص براي خانم‌ها: سخته، ولي ممكنه!

خانم‌ها  به صورت غريزي، انسان‌هايي صبور و مقاوم بوده‌اند كه در عين زيبايي و ظرافت، پايه‌هاي خانواده و روابط عاطفي را مستحكم نگه داشته و وظايف بسيار مهمي را بر عهده داشته‌اند. مهم‌تر اين كه اغلب اين كارها در سكوت و به دور از جنجال‌هاي رايج دنياي مردان انجام مي‌شده است. شايد به همين خاطر است كه در تمام فرهنگ‌ها، زن و خصوصاً مادر از مقام و منزلت والايي برخوردار است. و باز هم شايد به همين خاطر است كه زن را هسته‌ي اصلي و ستون خانه مي‌دانند.

خودمانيم، ابراز عشق و محبت و قدر داني از اين آفريده هاي صبور و دوست داشتني ضروري است. يكي از بهترين راه‌هاي اظهار علاقه نيز چيزي نيست مگر تهيه‌ي هدايايي خاص و با ارزش. براي خوشحال كردن همسر، مادر، خواهر يا فرزند دختر مي‌توانيد عشق و توجه خود را با هديه‌اي همراه نموده و به آنان تقديم نمائيد.

خوشبختانه دايره انتخاب هديه براي خانم ها بسيار گسترده است. از لوازم آرايشي و بهداشتي گرفته تا زيور آلات متعدد و متنوع، پوشاك، كيف و كفش، لوازم جانبي زيبا، عطرو ادوكلن، و بسياري محصولات ديگر مي‌توانند نظر يك خانم را به خود جلب نمايند.

همان طور كه مي‌دانيد، محصولات چرمي به دليل زيبايي ذاتي چرم و دوام آن همواره مورد علاقه و توجه همگان هستند. تقريبا هيچ خانمي را نمي‌شناسم كه بتواند در مقابل يك كيف چرم زيبا مقاومت كند.

بنابراين، كالاهاي چرمي مي‌توانند يكي از بهترين گزينه‌ها براي هديه دادن به يك خانم باشند. امروزه، محصولات چرمي داراي تنوع بسيار زيادي بوده و مي‌توانيد يك يا چند كالاي چرمي را متناسب با سليقه و بودجه‌ي خود تهيه كرده و به عنوان هديه به عزيزان‌تان تقديم كنيد.مثلا يك كيف پول چرمي زيبا و بادوام مي‌تواند سال‌ها همراه فرد مورد علاقه‌ي شما بوده و خاطره‌ي يك روز خوش را براي او زنده نمايد.

از آن جا كه خانم‌ها به زيورآلات نيز علاقه‌ي بسيار زيادي دارند، مي‌توانيد زيوري انتخاب كنيد و به عنوان نماد عشق يا سپاس خود بر گردن يا دست او بياويزيد. نمادي از عشقي ماندگار به زني كه به نوعي زندگي شما را تحت تأثير قرار داده و تا كنون به شكلي از شما حمايت كرده است.

از طرف ديگر، هديه دادن عطر و لوازم آرايشي و محصولات بهداشتي نيز كاري جذاب بوده و خانم‌ها را شاد مي‌كند. اغلب خانم‌ها با وجود همه‌ي قدرت و توانايي كه در تحمل مشكلات دارند، داراي احساساتي كودكانه هستند.

هديه دادن عطري خوش كه به سليقه‌ي خود شما تهيه شده باشد، مي‌تواند زن محبوب‌تان را دچار شادي زايدالوصفي نمايد. گويي با اين كار به او پيغام مي‌دهيد كه اين عطر را براي تو پسنديدم و خواستم هر لحظه در كنار تو باشم!

چقدر زيبا خواهد بود اگر هداياي خود را با چند شاخه گل همراه كرده و به زن مورد علاقه‌ي خود تقديم نمائيد. زني كه از فرد محبوبش هدايايي ارزشمند دريافت مي‌كند داراي قدرتي دو چندان مي‌گردد. اين زن خواهد توانست پا به پاي شما مسير زندگي را طي كرده و مسائل و مشكلات دنياي پر دغدغه‌ي امروز را تاب آورد.

پيام‌ها و هداياي محبت آميز تنها جنبه‌ي مادي ندارند. بلكه زماني كه شما وقت و بودجه‌ي خود را براي هديه دادن به يك زن اختصاص مي‌دهيد، به او پيغام مي‌دهيد كه فكر و جان شما همراه او است.

بگذاريد مادر، همسر، دختر يا شريك عاطفي بداند كه به او فكر مي‌كنيد و قدر مهرباني و حضور او را مي‌دانيد.

عشق خود را از يكديگر دريغ نكنيد! فرصت‌ها اندك هستند! محبت خود را با يك هديه‌ي زيبا همراه كنيد و آن را در دستان زن مورد علاقه‌ي خود قرار دهيد و شاهد لبخند پر از شوق و نگاه سپاسگزار او باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۱:۴۱

فلز نقره را بشناسيد و با خواص آن آشنا شويد

فلز نقره فلزي ارزشمند است كه از زمان‌هاي قديم و دوران باستان شناخته شده و مورد استفاده قرار مي‌گرفته است.

اين فلز يكي از عناصر فلزي واسطه موجود در جدول تناوبي است كه علامت اختصاري آن Ag بوده و عدد اتمي آن ۴۷ و جرم اتمي اين عنصر ۱۰۷٫۸۶۸۲ است.

فلز نقره

نقره داراي درخشندگي استثنايي است! قدرت انعكاس نور اين فلز بسيار بالا است. به همين دليل هم از آن در ساخت آينه، تلسكوپ، ميكروسكوپ، و سلول‌هاي خورشيدي استفاده مي‌شود. نقره‌ي پرداخت شده، ۹۵ درصد شعاع‌هاي قابل رويت نور را بازتاب مي‌دهد.

نقره جزو پنج فلز نخستيني بود كه در عهد عتيق شناسايي شدند. حدود ۳۰۰۰ سال پيش از ميلاد، بشر آموخت كه نقره را از سرب جدا كند. تعدادي اشياء نقره‌اي پيدا شده‌اند كه قدمت آن‌ها به ۴۰۰۰ سال پيش از ميلاد برمي‌گردد و گمان مي‌شود كه اين فلز در حدود ۵۰۰۰ سال پيش از ميلاد كشف شده باشد.

نقره در طبيعت به صورت خالص هم وجود دارد. همچنين از آلياژ نقره و طلا هم استفاده‌هايي مي‌شود. به علاوه، فلز نقره به صورت تركيباتي با مس، سرب، و روي هم ديده مي‌شود.

نقره‌ي خالص نه تنها براي انسان سمي نيست، بلكه خاصيت ميكروب كشي و ضد باكتريايي دارد. به بيان ديگر مي‌توان آن را براي تزئين مواد غذايي هم مورد استفاده قرار داد. البته برخي نمك‌ها و تركيبات نقره سمي هستند.

فلز نقره بهترين عنصر رساناي الكتريسيته است. درواقع اين فلز به عنوان مقياس و واحد رسانايي باقي فلزات به كار مي‌رود. اگر براي رسانا بودن مقياس ۱۰۰ را در نظر بگيريم، نقره كل ۱۰۰ امتياز را به خود اختصاص مي‌دهد. حال آن كه مس ۹۷ امتياز و طلا ۷۶ امتياز را كسب مي‌كنند. در يك كابل ۲۴۳۸ متري ۲۸٫۳ گرم نقره به كار مي‌رود.

فراوان‌ترين شكل نقره، نقره‌ي استرلينگ است كه داراي ۹۲٫۵ درصد نقره‌ي خالص بوده و باقي آن را فلزات ديگري از قبيل مس تشكيل مي‌دهند.

نقره داراي تورق پذيري بسيار بالايي است. يعني اگر مقدار ۶۵ ميلي گرم از اين فلز تحت فشار قرار بگيرد، سطحي ايجاد مي‌كند كه تا ۱۵۰ برابر نازك‌تر از يك ورق استيل عادي است.

اين فلز بهترين رساناي گرما نيز هست. به همين دليل در ساخت آينه‌هاي اتومبيل هم مورد استفاده قرار مي‌گيرد تا از يخ زدن آن‌ها در زمستان جلوگيري نمايد.

تركيب نقره‌ي يونيزه شده براي بارور كردن ابرهاي باران‌زا و جلوگيري از طوفان نيز به كار مي‌رود.

در مصر باستان و قرون وسطي قيمت نقره بسيار بيش‌تر از طلا بود. اما امروزه ميزان تقاضا براي اين فلز كاهش يافته است. درضمن، منابع و معادن متعددي كشف شده‌اند كه فراواني نقره را افزايش مي‌دهند. علاوه بر اين‌ها روش‌هاي مختلفي ابداع شده‌اند كه ما را قادر مي‌نمايند تا نقره را از ديگر فلزات و عناصر تركيبي استخراج كنيم. به همين خاطر در حال حاضر قيمت اين فلز كم‌تر از طلا است.

اين فلز با اكسيژن و آب تركيب نمي‌شود. دليل سياه شدن نقره در مجاورت هوا اين است كه در تماس با تركيبات سولفور موجود در هوا واكنش نشان مي‌دهد. اين موضوع موجب مي‌گردد كه يك لايه سولفيد سياه بر روي آن ايجاد گردد.

نقره در ساخت ظروف، كالاهاي تزئيني و زيورآلات از جمله گردنبند، دستبند و گوشواره مورد استفاده قرار گرفته و در صنعت تصفيه‌ي آب و هوا نيز كاربرد دارد.

اميد است با كسب اين اطلاعات، قدر و ارزش اين فلز درخشنده را بيش‌تر بشناسيد!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۶:۲۲

راه و روش حل بي آلايش براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره منش حل معمولي براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره نقره فلزي ضد باكتري ميباشد كه در مجاورت اكسيژن و برخي از مواد اكسيد مي شود و لكه دار مي شود . البته مي توانيد با اين آموزش لكه هاي سياه روي زيورآلات نقره و انگشتر نقره را پاك كنيد . 
نقره

زيورآلات نقره سياه گرديده را به چه شكل پاك و سفيد كنيم 
به كار گيري از نقره و زيورآلات نقره اي يك‌سري سالي ميباشد كه مورد اعتنا بخش اعظمي از خانم ها و آقايان قرار گرفته ميباشد . يكي از حياتي ترين معضلاتي كه جواهرات نقره اي با آن مواجه اند سياه شدن آن ها آن‌گاه از يك برهه زماني كوتاه ميباشد . 
انگشتر نقره سياه شده را با اين منش ها سپيد كنيد 1 . پودر اتومبيل لباسشويي يك كاسه ميانگين را با ورق آلومينيوم بپوشانيد و درون آن را با آب داغ مالامال نماييد . يك قاشق غذاخوري پودر لباسشويي را در آب حل نماييد . نقره را به بازه يك دقيقه در آب قرار دهيد و سپس شسته و خشك فرمائيد . 
2 . سس گوجه فرنگي مقداري از سس گوجه را بر روي حوله زده و آن را بر روي نصيب هايي از نقره كه سياه شده است مي ماليم . اگر با اين كار نقره براق نشد بخش هاي سياه را به زمان 15 دقيقه با سس بپوشانيد و آن گاه با يك پارچه قابل انعطاف تميز كرده، شستشو داده و خشك فرماييد . مي توانيد براي منزه كردن درزها از مسواك قابل انعطاف به كار گيري فرماييد . 
3 . نشاسته ذرت خميري از نشاسته ذرت و آب مي تواند درخشش را به نقره هاي شما بازگرداند . اين خمير را با يك پارچه مرطوب بر روي نقره قرار دهيد . فرصت دهيد تا كم آب شود و بعد با يك حوله زمخت آن را پاك نمائيد . 
4 . خميردندان پاره اي خميردندان را روي پارچه اي زده و بر بخش هاي تيره نقره بكشيد . آن گاه بخش هايي كه با خميردندان پاك شده را منزه و كم آب نماييد تا درخشش آن را با چشمان خويش ببينيد . 
روش حل ساده براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره شيوه تميز كردن جواهرات نقره 5 . شيشه تميز كن شيشه پاك كن را روي پارچه يا اين كه مسواكي اسپري كرده و از آن براي پاك كردن نقره استفاده نماييد . با اين فعاليت نقره شما مانند روز اوليه درخشان و براق خواهد شد . 
6 . نرم كننده مو كليه مواد ذكر شده تا اينجا براي درخشان كردن نقره هاي تيره و سياه شده به عمل برده مي شوند . البته براي خودداري از سياه شدن نقره هم مي توانيد پاره اي نرم كننده مو را بر روي نقره منزه ماليده و بگذاريد خشك شود . تمام سعي ما اين بود كه شيوه پاك كردن انگشتر نقره را نيز به شما ياد دهيم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۴۲:۵۵


دستبند نقره بانك در جديد ترين گزارش منظره بازار طلا جواهرات اعلام نموده است كه كماكان بر اين اعتقاد است بها جهاني طلا و جواهرات تا پايان همين سال ارتقاء خواهد يافت . ساكسو بانك در نو ترين گزارش منظره بازار طلا جواهرات اعلام نموده است كه كماكان بر اين اعتقاد است ارزش جهاني طلا و جواهرات تا پايان اين سال ارتقاء خواهد يافت . به گزارش مقر اينترنتي كيتكو نيوز , پيش گويي ساكسو بانك در رابطه ارتقا ارزش طلا جواهرات تا پايان همين سال در قوانيني است كه بها اين فلز با ارزش در 5 هفته اخير با كاهش پشت سرهم روبرو شده‌است . تحليلگران ساكسو بانك بر اين باورند كه فدرال رزرو ايالات متحده بيشتراز حد نسبت به ارتقا نرخ منفعت طي ماه هاي آتي اميدوار و خوش بين است و شاخص سهام در بازارهاي بين المللي هم طي هفته هاي آتي تصحيح خواهد شد و با كاهش روبرو مي‌شود . اين دو دليل قادر است تاثير متعددي بر ارتقا ارزش جهاني طلا جواهرات تا پايان سال 2017 داشته باشد . اوله هانسن تحليلگر ارشد ساكسو بانك بر اين يقين است كه ريسك هاي متعددي هنوز اقتصاد ايالات متحده را تهديد مي نمايد . اين مسائل قادر است منظره فدرال رزرو ايالات متحده براي ارتقا نرخ استفاده تا پايان اين سال را تغيير تحول دهد . پيش گويي ساكسو بانك در شر ايطي است كه بها جهاني هر اونس طلا جواهرات در حدود زير ترين مرحله خويش در 4 ماه اخير رسيده است . تقاضاي مكان امن سپرده گذاري براي طلا و جواهرات هم با دقت به نگراني هاي سياسي و ناتواني ترامپ براي كار به وعده هاي انتخاباتي اش با ارتقاء چشمگيري روبرو شده‌است . تحليلگران اقتصادي بر اين باورند كه طلا جواهرات براي شكستن تراز مقاومتي 1300 دلاري مي بايست چشم به راه كاهش شديد شاخص سهام باشد . ارزش طلا و جواهرات در ماه هاي اخير به شدت در قبال تراز 1300 دلاري مقاومت نشان داده است . ساكسو بانك بر اين يقين است كه بها هر اونس طلا جواهرات تا پايان اين سال به 1325 دلار خواهد رسيد . در صورت شكسته شدن مرحله مقاومتي 1300 دلاري , سرمايه گذاران متعددي به بازار طلا و جواهرات جذب خواهند شد . انتظارات تورمي مخصوصا در ايالات متحده تاثير متعددي بر فرآيند نوسانات بها طلا و جواهرات در ماه هاي آتي خواهد داشت . كاهش شاخص سهام و استفاده اسناد قرضه ايالات متحده قادر است تاثير متعددي بر ارتقا ارزش طلا جواهرات طي ماه هاي آتي داشته باشد . سياست هاي مبلغي بانك هاي مركزي بزرگ عالم هم نقش مهمي در نوسانات ارز و بها طلا جواهرات خواهد داشت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]