خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
خريد هديۀ خاص براي خانم‌ها: سخته، ولي ممكنه! خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۹:۱۳

خريد هديۀ خاص براي خانم‌ها: سخته، ولي ممكنه!

خانم‌ها  به صورت غريزي، انسان‌هايي صبور و مقاوم بوده‌اند كه در عين زيبايي و ظرافت، پايه‌هاي خانواده و روابط عاطفي را مستحكم نگه داشته و وظايف بسيار مهمي را بر عهده داشته‌اند. مهم‌تر اين كه اغلب اين كارها در سكوت و به دور از جنجال‌هاي رايج دنياي مردان انجام مي‌شده است. شايد به همين خاطر است كه در تمام فرهنگ‌ها، زن و خصوصاً مادر از مقام و منزلت والايي برخوردار است. و باز هم شايد به همين خاطر است كه زن را هسته‌ي اصلي و ستون خانه مي‌دانند.

خودمانيم، ابراز عشق و محبت و قدر داني از اين آفريده هاي صبور و دوست داشتني ضروري است. يكي از بهترين راه‌هاي اظهار علاقه نيز چيزي نيست مگر تهيه‌ي هدايايي خاص و با ارزش. براي خوشحال كردن همسر، مادر، خواهر يا فرزند دختر مي‌توانيد عشق و توجه خود را با هديه‌اي همراه نموده و به آنان تقديم نمائيد.

خوشبختانه دايره انتخاب هديه براي خانم ها بسيار گسترده است. از لوازم آرايشي و بهداشتي گرفته تا زيور آلات متعدد و متنوع، پوشاك، كيف و كفش، لوازم جانبي زيبا، عطرو ادوكلن، و بسياري محصولات ديگر مي‌توانند نظر يك خانم را به خود جلب نمايند.

همان طور كه مي‌دانيد، محصولات چرمي به دليل زيبايي ذاتي چرم و دوام آن همواره مورد علاقه و توجه همگان هستند. تقريبا هيچ خانمي را نمي‌شناسم كه بتواند در مقابل يك كيف چرم زيبا مقاومت كند.

بنابراين، كالاهاي چرمي مي‌توانند يكي از بهترين گزينه‌ها براي هديه دادن به يك خانم باشند. امروزه، محصولات چرمي داراي تنوع بسيار زيادي بوده و مي‌توانيد يك يا چند كالاي چرمي را متناسب با سليقه و بودجه‌ي خود تهيه كرده و به عنوان هديه به عزيزان‌تان تقديم كنيد.مثلا يك كيف پول چرمي زيبا و بادوام مي‌تواند سال‌ها همراه فرد مورد علاقه‌ي شما بوده و خاطره‌ي يك روز خوش را براي او زنده نمايد.

از آن جا كه خانم‌ها به زيورآلات نيز علاقه‌ي بسيار زيادي دارند، مي‌توانيد زيوري انتخاب كنيد و به عنوان نماد عشق يا سپاس خود بر گردن يا دست او بياويزيد. نمادي از عشقي ماندگار به زني كه به نوعي زندگي شما را تحت تأثير قرار داده و تا كنون به شكلي از شما حمايت كرده است.

از طرف ديگر، هديه دادن عطر و لوازم آرايشي و محصولات بهداشتي نيز كاري جذاب بوده و خانم‌ها را شاد مي‌كند. اغلب خانم‌ها با وجود همه‌ي قدرت و توانايي كه در تحمل مشكلات دارند، داراي احساساتي كودكانه هستند.

هديه دادن عطري خوش كه به سليقه‌ي خود شما تهيه شده باشد، مي‌تواند زن محبوب‌تان را دچار شادي زايدالوصفي نمايد. گويي با اين كار به او پيغام مي‌دهيد كه اين عطر را براي تو پسنديدم و خواستم هر لحظه در كنار تو باشم!

چقدر زيبا خواهد بود اگر هداياي خود را با چند شاخه گل همراه كرده و به زن مورد علاقه‌ي خود تقديم نمائيد. زني كه از فرد محبوبش هدايايي ارزشمند دريافت مي‌كند داراي قدرتي دو چندان مي‌گردد. اين زن خواهد توانست پا به پاي شما مسير زندگي را طي كرده و مسائل و مشكلات دنياي پر دغدغه‌ي امروز را تاب آورد.

پيام‌ها و هداياي محبت آميز تنها جنبه‌ي مادي ندارند. بلكه زماني كه شما وقت و بودجه‌ي خود را براي هديه دادن به يك زن اختصاص مي‌دهيد، به او پيغام مي‌دهيد كه فكر و جان شما همراه او است.

بگذاريد مادر، همسر، دختر يا شريك عاطفي بداند كه به او فكر مي‌كنيد و قدر مهرباني و حضور او را مي‌دانيد.

عشق خود را از يكديگر دريغ نكنيد! فرصت‌ها اندك هستند! محبت خود را با يك هديه‌ي زيبا همراه كنيد و آن را در دستان زن مورد علاقه‌ي خود قرار دهيد و شاهد لبخند پر از شوق و نگاه سپاسگزار او باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]