ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
نقره و اهميت آن در قرنها گذشته خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۴۸:۵۳


اهميت وارزش نقره طي قرون گذشته و حال: از عمر و سوابق نقره حرفها و گفته ها شنيده ايم،ولي راه بازار به اين فلز خاكستري وگرايش خريداران اسباب تزييني به نقره درجاي خود قابل توجه و نظارت است . 

ست نقره
ز هنگامي كه ويكتورهوگو قيمت نقره را براي شخصيت ژول ورن در بينوايان مطرح ساخت،سالها ميگذرد وپس ازهزاران سال از كشف نقره،كماكان استقبال بسوي اين فلز خاكستري زياد هست و تقاضاي آن دربازار از لحاظ وزني ممكن است با طلا و جواهرات قابل رقابت باشد . 
در زمان قديم،نقره به آساني قابل دسترسي بوده وتقريبا درسطح زمين يافت مي شده هست .اثر ها بجاي باقيمانده از فرهنگ و تمدن هاي ديرباز در جواهرات،ابزارآلات مذهبي و ظروف غذا، همگي نشان دهنده استقبال به اين فلز به ياد ماندني و بادوام مي‌باشد . 
درسال۱۷۹۲ نقره نقش كليدي در سيستم مبلغي ايالات متحده داشت،زيرا كنگره بها پول را به نقره و ارزش مستقيم آن را با طلا جواهرات معين نمود . 
به اين ترتيب نقره بعنوان سكه ضرب شد وتاسال ۱۹۶۷ هم معامله با آن رواج داشت . 
با نقطه پايان قرن نوزدهم،جنبه صنعتي نقره موضوع دقت قرارگرفت و امروزه نقره بعنوان يك فلز صنعتي گرانبها محسوب ميشود،ودرصنايع عكاسي،جواهرسازي،والكترونيك قضيه مصرف است . 
براي كشف نقره معادن زيادي زمينه ارزيابي قرار گرفته اندو ساخت كنندگان اوليه نقره،مكزيك،آمريكا وپرو بوده اند . نيم ست
منابع ثانويه نقره،ذوب سكه ها وضايعات مي باشند كه ولي قيمت نقره دراين نوع منابع تغييراتي دارد .بسياري از توليدكنندگان صنعتي نقره حالا به تيتر علاقه مندان معاملات جهاني اين فلز مي‌باشند وهمچنين از آنجا كه نقره بعنوان يك فلز قيمتي مقام بندي گرديده است،درمعاملات سرمايه گذاري نيز از آن به كار گيري گرديده است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]