خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
مرواريد خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۵۱:۵۳

خريد اينترنتي نقره

مرواريد كه از معجزات طبيعت است به ملكه جواهرات پر اسم و رسم هست . اين كادو طبيعت را مي توان كهن ترين گوهر عالم دانست كه مورد استفاده انسان قرار گرفته است . از آنجايي كه مثال هاي پيدا شده زياد سابق هستند سندي از استفاده هاي اول و كاشفان مرواريد در دست نميباشد البته يقين بر اين است كه مرواريد بوسيله اشخاص كاوشگر مواد غذايي در امتداد كنار دريا كشف شده‌است . 
يك كدام از مثال هاي سابق مرواريد مرتبط با قطعه جواهري درست شده از مرواريد وابسته به يك شاهزاده خانم اهل ايران است كه عمر آن به 420 سال پيشين از به دنياآمدن مسيح بر مي گردد . اين مرواريد اكنون در موزه ي لوور پاريس محافظت مي شود . در تاريخچه ي اين گوهر ارزشمند مي شود به هدايايي از مروايد كه 2300 سال گذشته از به دنياآمدن مسيح به خانواده ي سلطنتي چين اهدا شده اشاره نمود همينطور يك قرن قبلي از ولادت مسيح در روم باستان پوشيدن مرواريد نمادي از بالا بودن طبقه ي اجتماعي بوده است تا اين‌كه ژوليوس سزار طي رسمي پوشيدن مرواريد را فقط براي طبقات حاكم قابليت و امكان پذير مي داند . 
قبلي از به‌وجود داخل شدن مرواريدهاي پرورشي خليج عجم مركزاصلي تجارت مرواريد به شمار ميرفت همينطور منبع گنج اين ناحيه گذشته از كشف نفت بوده است . با ارتقاء تقاضا براي مرواريد در قرن 19 ميلادي در اروپاي غربي دانشمندان به فكرتوليد مرواريد هاي پرورشي افتادند . اين گوهر خوشگل در جواهراتي همچون گوشواره , دستبند , گردن آويز و تاج ها استفاده ميشد . 
مرواريد خلاف سنگ هاي قيمتي كه از زمين استخراج ميشوند يك جانور زنده است . زماني كه يك جسم فرنگي به صورت تصادفي وارد بدنه ي قابل انعطاف صدف ميگردد , صدف يك ماده كريستالي از خويش ترشح مي‌كند كه‌اين ماده كريستالي به طور لايه هايي بدور جسم فرنگي قرار مي گيرد تا مرواريد تشكيل شود . در مرواريد هاي پرورشي اين جسم فرنگي تحريك كننده صدف جاي اينكه تصادفي وارد آن شود هدفمند و به طور تصنعي و مصنوعي در صدف كاشته ميگردد . 
تا آغاز قرن بيست ام فقط خط مش گردآوري مرواريد از روش غواصي سواي امكانات در اعماقي حدود 100 فوت بود كه كاري زياد خطرناك با بخت مضاعف زير به شمار مي‌رفت معمولا در هرسه يا اين كه چهار صدف احتمال وجود يك مرواريد وجود داشت . 
امروزه مرواريد هاي ارگانيك جزو نادرترين سنگها ميباشند و بيشتر در درياهاي نزديك بحرين و استراليا يافت مي‌شوند . نبود مرواريد ارگانيك سبب ساز شده كه بها مثال هاي جان دار و عتيقه در تاراج ها دوچندان بالا برود . يك جفت گوشواره مرواريد ارگانيك كه مدتي وابسته به ملكه اوژني همسر ناپلئون بناپارت بوده است در دويل نيويورك به بها 3 . 3 ميليون دلار به فروش رفت تا ركورد جديدي را براي خويش ثبت نمايد . 
گوشواره مرواريد 


از ساير ركورد هاي فروش مرواريد مي شود به مرواريد لاپرگرينا اشاره نمود . اين مرواريد بوسيله ريچارد برتون در سال 1969 خريداري شد و سال 2011 در تاراج كريستين با ارتقاء قيمتي ديده گير نسبت به ركورد قبل خويش به ارزش 11 . 8 ميليون دلار به فروش رسيد . 


مرواريد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]