خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
نقره خريد اينترنتي نقره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نوزده
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۶:۲۲

راه و روش حل بي آلايش براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره منش حل معمولي براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره نقره فلزي ضد باكتري ميباشد كه در مجاورت اكسيژن و برخي از مواد اكسيد مي شود و لكه دار مي شود . البته مي توانيد با اين آموزش لكه هاي سياه روي زيورآلات نقره و انگشتر نقره را پاك كنيد . 
نقره

زيورآلات نقره سياه گرديده را به چه شكل پاك و سفيد كنيم 
به كار گيري از نقره و زيورآلات نقره اي يك‌سري سالي ميباشد كه مورد اعتنا بخش اعظمي از خانم ها و آقايان قرار گرفته ميباشد . يكي از حياتي ترين معضلاتي كه جواهرات نقره اي با آن مواجه اند سياه شدن آن ها آن‌گاه از يك برهه زماني كوتاه ميباشد . 
انگشتر نقره سياه شده را با اين منش ها سپيد كنيد 1 . پودر اتومبيل لباسشويي يك كاسه ميانگين را با ورق آلومينيوم بپوشانيد و درون آن را با آب داغ مالامال نماييد . يك قاشق غذاخوري پودر لباسشويي را در آب حل نماييد . نقره را به بازه يك دقيقه در آب قرار دهيد و سپس شسته و خشك فرمائيد . 
2 . سس گوجه فرنگي مقداري از سس گوجه را بر روي حوله زده و آن را بر روي نصيب هايي از نقره كه سياه شده است مي ماليم . اگر با اين كار نقره براق نشد بخش هاي سياه را به زمان 15 دقيقه با سس بپوشانيد و آن گاه با يك پارچه قابل انعطاف تميز كرده، شستشو داده و خشك فرماييد . مي توانيد براي منزه كردن درزها از مسواك قابل انعطاف به كار گيري فرماييد . 
3 . نشاسته ذرت خميري از نشاسته ذرت و آب مي تواند درخشش را به نقره هاي شما بازگرداند . اين خمير را با يك پارچه مرطوب بر روي نقره قرار دهيد . فرصت دهيد تا كم آب شود و بعد با يك حوله زمخت آن را پاك نمائيد . 
4 . خميردندان پاره اي خميردندان را روي پارچه اي زده و بر بخش هاي تيره نقره بكشيد . آن گاه بخش هايي كه با خميردندان پاك شده را منزه و كم آب نماييد تا درخشش آن را با چشمان خويش ببينيد . 
روش حل ساده براي سپيد كردن انگشتر نقره و زيورآلات نقره شيوه تميز كردن جواهرات نقره 5 . شيشه تميز كن شيشه پاك كن را روي پارچه يا اين كه مسواكي اسپري كرده و از آن براي پاك كردن نقره استفاده نماييد . با اين فعاليت نقره شما مانند روز اوليه درخشان و براق خواهد شد . 
6 . نرم كننده مو كليه مواد ذكر شده تا اينجا براي درخشان كردن نقره هاي تيره و سياه شده به عمل برده مي شوند . البته براي خودداري از سياه شدن نقره هم مي توانيد پاره اي نرم كننده مو را بر روي نقره منزه ماليده و بگذاريد خشك شود . تمام سعي ما اين بود كه شيوه پاك كردن انگشتر نقره را نيز به شما ياد دهيم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]